Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Wybór odpowiedniego ubranka chrzcielnego to decyzja, którą należy podjąć już w trakcie przygotowań do uroczystości. Idealny strój powinien być wygodny i zapewniać komfort maleństwu, ale również odpowiednio się prezentować. W końcu rodzicom zależy na tym, by podczas ceremonii w kościele i trakcie spotkania z najbliższymi, ich pociecha wyróżniała się i wyglądała wyjątkowo. W MK Maryla zakupisz ubranka chrzcielne dla dziewczynek i chłopców. Posiadamy w asortymencie stroje bogato zdobione, jak i nieco bardziej tradycyjne. Wszystkie nasze propozycje zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, które są odpowiednie dla delikatnej skóry maluszka. W takim stroju Twoja pociecha będzie miała zapewnioną wygodę zarówno podczas uroczystości w kościele, jak i po niej.

Ubranka chrzcielne

Niemowlak to najbardziej wymagający Klient - musimy zadbać nie tylko o to, by wyglądał wyjątkowo w dniu Chrztu Świętego, ale także, by czuł się komfortowo. Projektując ubranka chrzcielne równie dużą uwagę przykładamy do stylu, estetyki, materiału i sposobu ubierania.

Sukienka na chrzest

Mogłoby się wydawać, że mała sukienka wymaga mniejszej ilości pracy. Nic bardziej mylnego. Sukienki chrzcielne, z racji swoich niewielkich gabarytów, wymaga bardzo precyzyjnego podejścia do problemu estetyki - każdy element musi być dobrze przemyślany, by kompozycja stanowiła spójną całość.

Należy także pamiętać, że skóra niemowlęcia jest bardzo wrażliwa, a niewłaściwy materiał może wywołać reakcje skórne. Z tego powodu wszystkie sukienki chrzcielne MK Maryla szyte są na podszewce wykonanej z batystu bawełnianego niefarbowanego. Pierwsza warstwa sukienki, przylegająca bezpośrednio do skóry dziecka jest w pełni naturalna, przeznaczona do kontaktu ze skórą niemowlęcia.