KOLEKCJE DZIEWCZĘCE

KOLEKCJE DZIEWCZĘCE

Powszechnie znane jest powiedzenie, że mama powinna swoją córkę ubrać w życiu dwa razy na specjalną okazję – na dzień jej ślubu i na dzień Pierwszej Komunii Świętej. Ofertę ubrań komunijnych dla dziewczynek podzieliliśmy aż na 7 kolekcji, różniących się od siebie stylem i konstrukcją.

Sukienki komunijne

Mnogość oferty sukienek komunijnych MK Maryla jest znaczna. Kolekcja Celinka dedykowana jest cięciom redingote – które dodają zwiewności. Marta to z kolei kolekcja smukłych sukienek odcinanych w pasie. Tosia nawiązuje konstrukcyjnie do kolekcji Marta, ale jest dodatkowo zdobiona szyfonem, nadając jej stylu współczesnej princessy. Elza nierozłącznie związana jest z kontrafałdami. Natomiast Annę cechują delikatne koronki oraz ozdobne marszczenia.

Alby komunijne

Odrębną kategorię stanowią alby i sukienko-alby. Alby z kolekcji Hania ściśle nawiązują do tradycji początków chrześcijaństwa, gdzie stosowano proste, białe tuniki przewiązywane cingulum. Zuzia to powszechnie stosowane i lubiane sukienko-alby – kompromis pomiędzy współczesną sukienką z odniesieniem do alb poprzez zastosowanie kołnierza czy fałd na całej długości.

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-12 z 35 pozycji

Aktywne filtry