Sukienko-alby Zuzia

Sukienko-alby do Pierwszej Komunii Świętej z kolekcji Zuzia to połączenie skromności i elegancji. Nawiązują one do tradycji, ale nie brak im wyróżniających detali. Poszczególne modele przypominają na pierwszy rzut oka albę, jednakże są wzbogacone o gustowne i pasujące do całości elementy dekoracyjne. Na uwagę zasługuje rozszerzana spódnica, delikatne wykończenie, ozdobny kołnierz i pasek, który podkreśla talię. Taki fason sprawia, że sylwetka jest optycznie wysmuklona, a młoda dama poczuje się wyjątkowo. 

Sukienki komunijne Zuzia zostały wykonane z materiałów odpowiedniej jakości, które zapewniają piękny wygląd, ale również wygodę. W takim stroju każda dziewczynka wytrzyma cały dzień i będzie się czuła komfortowo. Sukienka nie krępuje ruchów i idealnie się układa na każdej sylwetce. 

MK Maryla proponuje modele z kolekcji Zuzia z wykończeniem i ozdobnikami w różnych kolorach. Każdy z nich jest skromny, ale jednocześnie efektowny. Sukienka komunijna Zuzia cieszy się ogromną popularnością, gdyż jest uniwersalna i stanowi kompromis między tradycyjną albą a nowoczesnym strojem. Po uroczystości strój można bezproblemowo odsprzedać - nigdy nie wyjdzie on z mody. W sukienko-albie każda dziewczynka będzie wyglądać wyjątkowo.