Obuwie

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Buty komunijne dla dziewczynek

Zakup stroju komunijnego to jedna z najistotniejszych kwestii związanych z przygotowaniami do pierwszej komunii świętej. Jest to szczególnie ważne, jeśli ma się córkę. W końcu każda dziewczynka marzy o tym, by podczas uroczystości wyglądać wyjątkowo. O ile zakupu sukienki lub alby dokonuje się nieco szybciej, o tyle o różnych dodatkach zdarza się zapominać i w ostatniej chwili się je dobiera. Tymczasem detale są równie istotne, gdyż nie dość, że uzupełniają one cały strój, to jeszcze odpowiednio go podkreślają. Jednym z elementów, które pełnią szczególną rolę są buty komunijne dla diewczynek. Dzisiaj poszczególni producenci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i starają się zaoferować naprawdę ogromny wybór. Dopasowanie odpowiedniego obuwia nie powinno zatem stanowić najmniejszego problemu.

Buty dla dziewczynek do Pierwszej Komunii Świętej

W asortymencie MK Maryla dostępne są buty komunijne dla dziewczynki, które uzupełnią każdą stylizację, zarówno tę tradycyjną, jak i nieco bardziej nowoczesną. Oferujemy pantofelki na niskim obcasie, co zapewnia stabilność i jednocześnie komfort. W zależności od preferencji, można wybierać spośród obuwia zabudowanego, jak i z zakrytymi palcami oraz piętami. Każdy rodzic wraz z córką ma do wyboru różne kolory - począwszy od tradycyjnej, kredowej bieli, poprzez beż, a skończywszy na ecru. Modele bez żadnych dodatków idealnie uzupełnią albę lub sukienko-albę, zaś buciki z detalami w postaci wstążeczek, kwiatków i pasków będą pasowały do sukienek komunijnych.

Warto podkreślić, że buty komunijne dla dziewczynki, które dostępne są w naszym asortymencie, zostały wykonane z odpowiednich materiałów, dzięki czemu zapewniaj wygodę i komfort. Jest to szczególnie istotne. Miejmy na uwadze, że obuwie na komunię, ma nie tylko służyć podczas uroczystości w kościele, ale również i w trakcie przyjęcia oraz w białym tygodniu. Tym samym odpowiedni materiał oraz skórzana wkładka to gwarancja komfortu i wygody.

Oferowane przez MK Maryla, obuwie komunijne dla dziewczynek nie tylko ładnie się prezentuje, ale również zostało wykonane z bardzo dobrych materiałów. Dzięki temu stopa dziecka się nie przegrzeje i będzie zabezpieczona przed podrażnieniami. Skórzana wkładka zapewnia odpowiednie dopasowanie do stopy. Obuwie tego rodzaju można mieć na stopach cały dzień i czuć się przy tym jak na boso. Takie buty komunijne nie tylko uzupełnią sukienkę komunijną, ale również sprawią, że dziewczynka podczas uroczystości, jak i po niej, nie będzie się męczyć.