Odzież wierzchnia komunijna

Strój do pierwszej komunii świętej to kwestia, którą rodzice zaczynają się interesować na wiele miesięcy przed samą uroczystością. Oczywiście jego wybór jest uzależniony nie tylko od gustu rodziców i dziecka, ale często również od wytycznych parafii. Dzisiaj część kościołów decyduje się na alby komunijne dla chłopców, podczas gdy inne pozwalają na nieco większą dowolność. Bez względu na opcję, warto zadbać również o dodatki, które nie tylko uzupełniają strój, ale również często okazują się niezbędne, choćby w razie niepogody, wiatru czy opadów. Uroczystość pierwszej komunii świętej nie zawsze ma miejsce podczas upalnych dni, często jest wręcz przeciwnie. Chłód oraz niższe temperatury są w stanie skutecznie popsuć humor. Z tego też względu warto być na taką okoliczność przygotowanym. Odzież wierzchnia komunijna zapewni dziecku wygodę oraz ciepło. Przypadkowa kurtka czy też bluza w przypadku chłopca może skutecznie popsuć ostateczny efekt stroju i na pewno nie będzie pasować do całości.

Polar czy kurtka softshellowa

W asortymencie MK Maryla dostępna jest odzież wierzchnia komunijna, która idealnie zaprezentuje się z albą lub garniturem. Polary chłopięce oraz kurtki softshellowe sprawdzą się podczas niepogody i co ważne, na pewno spodobają się dziecku. W końcu z jednej strony są one wygodne i pasują do stroju, z drugiej zaś posiadają nowoczesny fason. W MK Maryla proponujemy kurtki softshellowe oraz polary komunijne w kolorze białym lub czarnym. Rodzice wraz z dzieckiem z łatwością dopasują coś odpowiedniego bez względu na to, na jaką albę lub garnitur się zdecydowali. Warto podkreślić, że nasze nakrycia komunijne wierzchnie są szyte na miarę w oparciu o jeden krój, dzięki czemu ładnie prezentują się na każdej sylwetce. Jest tu zachowany minimalizm, dzięki czemu kurtka lub polar nie wyróżniają się za bardzo. Idealnie komponują się one ze strojem, a dodatkowo gwarantują chłopcu komfort i wygodę. Tego rodzaju odzież sprawdzi się nie tylko podczas uroczystości pierwszej komunii świętej, ale również i później. Kurtki softshellowe oraz polary będą idealnej jako kurtki przejściowe, gdyż chronią one przed deszczem i wiatrem.

Komunijna odzież wierzchnia dostępna w asortymencie MK Maryla została wykonana z materiału najwyższej jakości, który zapewnia chłopcu poczucie ciepła, odpowiednią temperaturę oraz wygodę, co jest szczególnie istotne. Nie bez znaczenia pozostaje tu również fakt, że takie kurtki i polary nigdy nie wychodzą z mody i zawsze ładnie się prezentują.