Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Rękawiczki komunijne dla chłopca

Odpowiedni strój komunijny dla chłopca to kwestia, o którą sporo rodziców postanawia zadbać na wiele miesięcy przed uroczystością. Istotny jest tutaj nie tylko gust i wspólne podjęcie decyzji wraz z dzieckiem, ale i wytyczne parafii. Część postanawia postawiać na alby komunijne dla chłopców, podczas gdy inne dają nieco więcej swobody. Już na etapie kompletowania stroju, warto zatroszczyć się o niezbędne dodatki, które uzupełnią całość, a nierzadko są również wymagane. W niektórych kościołach, rękawiczki komunijne dla chłopca to dodatek niemalże obowiązkowy. Sam zwyczaj jest dyskusyjny, niemniej do odgórnych wytycznych należy się dostosować. Rękawiczki nawiązują do tradycji i funkcjonują w kościele od wieków. Symbolizują one niewinność oraz czystość sumienia. Przekonując chłopca do założenia tego dodatku, warto powołać się na tradycję i wspomnieć, że nawet przed wiekami zakładano rękawiczki.

Rękawiczki komunijne dla chłopców - niezbędny dodatek

W asortymencie MK Maryla dostępne są gładkie rękawiczki komunijne dla chłopca, które będą pasowały do alby i garnituru. Kolor biały jest uniwersalny. Można wybierać spośród modeli z emblematem IHS, jak i bez żadnych detali. Odpowiedni krój sprawia, że dobrze leżą one na każdej dłoni. Stosowna długość rękawiczek zapewnia komfort i sprawia, że dodatek ten ładnie i elegancko wygląda. Warto podkreślić, że zostały one wykonane z delikatnego materiału, gwarantującego wygodę. Nawet najbardziej wrażliwa skóra nie zostanie podrażniona. Takie rękawiczki są niezwykle przyjemne w dotyku.

Oczywistym jest fakt, że każdy chłopiec niechętnie zakłada przed uroczystością pierwszej komunii świętej rękawiczki, niemniej te dostępne w asortymencie MK Maryla zapewniają wygodę i odpowiedni wygląd. Kupując je, otrzymuje się gwarancję najwyższej jakości. Każdym chłopiec bezproblemowo wytrzyma w nich podczas uroczyści w kościele. Dodatek ten może uzupełnić garnitur i albę i do tego, nie rzucać się szczególnie w oczy, co w przypadku chłopców jest dosyć istotne.