Jest 60 produktów.

Pokazano 1-18 z 60 pozycji

Aktywne filtry

Komże komunijne

Komża komunijna to efektowny strój dla chłopców na pierwszą komunię świętą. Można podsumować, że jest to inaczej krótka alba komunijna z długimi rękawami. Całość zakrywa biodra i prezentuje się gustownie oraz bardzo elegancko. Komża to idealna i nowoczesna propozycja stroju komunijnego. W ofercie MK Maryla można znaleźć komże komunijne dla chłopców, które spodobają się każdemu rodzicowi i dziecku. Rozbudowana oferta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i pozwala dobrać strój w zależności od preferencji. Można zdecydować się na wersję nieco bardziej klasyczną lub też nowoczesną.

Kolekcja Bartosz to komże z długimi rękawami, zakrywające biodra i wykończone stójką pod szyją. Zakładki na bokach oraz sznur liturgiczny wiązany w pasie sprawiają, że taki strój optycznie wysmukli sylwetkę i będzie dobrze leżał na każdej figurze. W zależności od preferencji można wybierać spośród modeli ze skromnymi oraz nieco bardziej bogatymi elementami ozdobnymi w kolorze złotym lub srebrnym. Takie komże komunijne są ponadczasowe i zawsze efektownie wyglądają.

Kolekcja Antoś to komże komunijne z długimi rękawami, zakrywające biodra i wykończone pod szyją golfem, co wygląda niezwykle elegancko i adekwatnie do okazji. Modele z tej kolekcji posiadają zakładki po bokach oraz sznur liturgiczny wiązany w pasie. Całość optycznie wysmukla figurę i dobrze leży na każdej sylwetce. Rodzice i dzieci mogą zdecydować się na komże zarówno ze złotymi, jak i srebrnymi elementami ozdobnymi. W takim stroju każdy chłopiec zaprezentuje się jednocześnie skromnie i efektownie podczas uroczystości.

Kolekcja Marek to komże komunijne zarówno z kołnierzami, które są nakładane na nie osobno, jak i bez kołnierzy. Dzięki opcji odczepianego kołnierza, komżę można wykorzystać w późniejszej służbie liturgicznej. Modele z tej kolekcji prezentują się niezwykle elegancko, ale również skromnie i adekwatnie do uroczystości pierwszej komunii świętej. W zależności od preferencji można wybierać spośród wersji ze złotymi, jak i srebrnymi elementami ozdobnymi.

Kolekcja Mateusz to efektowne komże komunijne, które łączą w sobie cechy garnituru oraz alby. Całość zapinana jest na guziki jedno lub dwurzędowe. Taki strój komunijny jest niezwykle elegancki, ale i wyjątkowy. Stójka pod szyją podkreśla jego charakter. Ozdobniki zostały tu ograniczone do minimum. Taki strój jest niezwykle nowoczesny i trafia w gusta rodziców i dzieci lubiących ciekawe i nietypowe rozwiązania.