Stroje komunijne dla chłopców i dziewczynek

Od 1991 roku producent strojów komunijnych MK Maryla specjalizuje się w dziecięcej odzieży liturgicznej. Blisko 30 lat doświadczenia w branży jest dowodem konkurencyjnej oferty produktowej, jakościowego wyrobu oraz gwarantem dobrej znajomości branży.

Stroje do Pierwszej Komunii Świętej szyte przez MK Maryla bazują na wysokiej jakości produktach z zachowaniem estetyki i komfortu noszenia. Wszystkie ubrania do Komunii szyjemy na miarę, gdyż ubranie powinno dostosować się do człowieka a nie na odwrót. Jako producent strojów komunijnych oferujemy szeroki wybór ubiorów komunijnych zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Nasze stroje komunijne zapewniają wygodę w trakcie ceremonii Pierwszej Komunii Świętej.

Ubiory komunijne do Pierwszej Komunii Świętej

Domenę MK Maryla stanowią sukienki komunijne i alby komunijne dla chłopców. Naszym głównym atutem jest umiejętność szycia miarowego - wszystkie produkty powstałe w MK Maryla są produkowane na indywidualne wymiary każdego dziecka.

Oferta MK Maryla stanowi idealny kompromis jakości do ceny. Dbamy o jakość produktu, bo mamy świadomość tego, jak ważnym dniem jest dzień Pierwszej Komunii Świętej. Dlatego wszystkie stroje liturgiczne odszyte są z zachowaniem należytej staranności i dokładności. Jednocześnie wiemy, że strój komunijny jest wyłącznie dopełnieniem uroczystości komunijnej, więc dbamy o to, by nasze produkty cechowała także konkurencyjna cena.

Tym samym powstaje oferta, którą w skrócie można określić mianem estetycznej, funkcjonalnej i ponadczasowej.

Sukienki komunijne dla dziewczynek

Kolekcje dziewczęce liczą ponad 60 różnorodnych modeli. Znajdą w nich Państwo urocze cięcia francuskie, które zdominowały kolekcję Celinka, poprzez lekkie, zwiewne sukienki komunijne odcinane w pasie będące domeną kolekcji Marta, dodające szyku i elegancji sukienki z szyfonowymi spódnicami z jakże popularnej kolekcji Tosia, na koronkowych i gipiurowych sukienkach kolekcji Anna kończąc.

Stroje komunijne dla chłopców

Równie ważnym dla nas jest ubiór dla chłopców. Dlatego kolekcja chłopięca także liczy siedem kategorii tematycznych. Znajdą w nich Państwo krótkie alby liturgiczne, długie alby z kołnierzami czy kapturami, a także komże komunijne.

Alby komunijne

Alby komunijne to stroje niezwykle chętnie wybierane zarówno przez rodziców chłopców, jak i dziewczynek. Biała szata posiadająca długie rękawy i sięgająca do kostek nawiązuje do tradycji chrześcijańskiej i idealnie wpisuje się w uroczystość pierwszej komunii świętej. Dzisiaj różnorodność kolekcji sprawia, że każdy rodzic wraz z dzieckiem, może wybrać dokładnie taki wzór alby, jakiego szuka. Coś odpowiedniego znajdą zarówno zwolennicy klasyki, jak i ci, którzy preferują modele nawiązujące do współczesności. Dzisiejsze alby komunijne są perfekcyjne skrojone, dzięki czemu odpowiednio leżą na każdej sylwetce, a do tego optycznie ją wysmuklają. Kwestia detali ozdobnych jest już sprawą indywidualną, ale producenci starają się trafić w potrzeby każdego rodzica oraz dziecka i dlatego też proponują tak ogromną różnorodność. Obecnie spora ilość parafii odgórnie ustala, że wszystkie dzieci przyjmujące sakrament, mają mieć na sobie właśnie alby komunijne. Dzięki takiej opcji, wszyscy wyglądają podobnie i adekwatnie do okazji oraz zacierają się podziały związane z wystawnością ubioru. Co istotne, takie stroje komunijne gwarantują również komfort i wygodę, a dodatkowo są uniwersalne i nigdy nie wychodzą z mody. W ofercie MK Maryla możecie Państwo znaleźć alby komunijne dla chłopców oraz alby komunijne dla dziewczynek

Sukienki okolicznościowe

Doświadczenie w produkcji sukienek dla dzieci komunijnych oraz trendy na tym rynku skłoniły nas do poszukiwania nowych możliwości produkcyjnych. Sukienki okolicznościowe w szczególny sposób skupiają się jako oferta sukienek pokomunijnych, niemniej równie chętnie wybierane są jako sukienki na wszelkie inne okazje - śluby i inne uroczystości rodzinne.