Andrzej SR-011

AD-001-01-01-STR001-SRE-011
długa alba komunijna
  • długa alba komunijna
  • Długa komunijna alba chłopięca Andrzej SR-011.
180,00 zł
4 tygodnie

Alba jest długą, białą szatą, sięgającą do kostek, z długimi rękawami. Taka ukształtowała się we wszystkich obrządkach ze starożytnej tuniki, noszonej tak przez mężczyzn jak i prze kobiety. W kolekcji Andrzej znajdą Państwo klasyczne białe alby, wykończone stójką lub golfem, wiązane w pasie cingulum.

Dla modelu Andrzej SR-011 cechą charakterystyczną są zdobienia w kolorze srebrnym jak i stójka pod szyją. 

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
stójka
rękaw
prosty długi
ihs
srebrny
sznur liturgiczny
biało-srebrny

Zobacz także

Opis

Alba komunijna dla chłopca Andrzej SR-011 to elegancki i skromny strój na Pierwszą Komunię Świętą dla chłopców. Całość nawiązuje do tradycji i posiada klasyczny fason. Sięga on długością do kostek i posiada długie rękawy. Alba komunijna Andrzej SR-011 jest wygodna, więc każdy chłopiec będzie się w niej czuł swobodnie. Wykonano ją z białego stretchu. Zakładki po bokach optycznie wysmuklają sylwetkę.

Strój będzie odpowiednio się prezentował na każdym chłopcu. Na szczególną uwagę w przypadku tej alby, zasługują detale. Srebrne tasiemki na rękawach i emblemat IHS w tej samej barwie idealnie pasują do całości. Podobnie jak biało-srebrny sznur liturgiczny, podkreślający talię.

Strój komunijny Andrzej SR-011 jest uniwersalny i zawsze będzie on dobrze wyglądał, z związku z czym po uroczystości, można go bezproblemowo odsprzedać. Model ten dostępny jest również w wersji ze złotymi elementami ozdobnymi. Warto zakupić do alby spodnie komunijne i okrycia wierzchniego (do nabycie w naszym sklepie), które idealnie uzupełnią strój i przydarzą się w razie niższych temperatur.