Andrzej SR-070

AD-001-01-01-STR001-SRE-070
Długa alba komunijna dla chłopca Andrzej SR-070
  • Długa alba komunijna dla chłopca Andrzej SR-070
165,00 zł
4 tygodnie

Alba jest długą, białą szatą, sięgającą do kostek, z długimi rękawami. Taka ukształtowała się we wszystkich obrządkach ze starożytnej tuniki, noszonej tak przez mężczyzn jak i prze kobiety. W kolekcji Andrzej znajdą Państwo klasyczne białe alby, wykończone stójką lub golfem, wiązane w pasie cingulum.

Model Andrzej SR-070 cechują delikatne zdobienia na rękawach. Pod szyją wykończony stójką. 

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
stójka
rękaw
prosty długi
ihs
srebrny
sznur liturgiczny
biało-srebrny

Zobacz także

Opis

Andrzej SR-070 to alba komunijna dla chłopców, która jest skromna i jednocześnie elegancka. Strój nawiązuje do tradycji. Całość sięga długością do kostek i posiada długie rękawy.

Alby komunijne dla chłopców Andrzej SR-070 wykonane są z efektownie wyglądającego, białego stretchu. Zakładki umieszczone po bokach stroju, biegnące przez całą jego długość, optycznie wysmuklają sylwetkę. Dodatki w kolorze srebrnym prezentują się jednocześnie gustownie i idealnie pasują do całości. Znajdziemy je na rękawach - pojedyncze, srebrne tasiemki odpowiednio je wykańczają. Biało-srebrny sznur liturgiczny wiązany w pasie podkreśla charakter stroju. Emblemat IHS również jest w kolorze srebrnym. Strój posiada stójkę pod szyją.

Alba Andrzej SR-070 jest niezwykle wygodna i każdy chłopiec będzie się w niej czuł komfortowo. Dodatkowo, całość prezentuje się uroczyście. Konkurencyjna cena jest ogromną zaletą. Uniwersalny charakter stroju i to, że leży on ładnie na każdej sylwetce sprawiają, że można go bezproblemowo odsprzedać po uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. W asortymencie naszego sklepu, dostępne są również spodnie komunijne oraz okrycie wierzchnie do komunii, które idealnie uzupełnią całość. Ten model alby oferujemy także w wersji ze złotymi detalami.