Andrzej SR-999

AD-001-02-01-STR001-SRE-999
alba komunijna chłopięca długa
  • alba komunijna chłopięca długa
  • alba komunijna
  • Prosta forma długiej alby chłopięcej do komunii Andrzej SR-999
170,00 zł
4 tygodnie

Alba jest długą, białą szatą, sięgającą do kostek, z długimi rękawami. Taka ukształtowała się we wszystkich obrządkach ze starożytnej tuniki, noszonej tak przez mężczyzn jak i prze kobiety. W kolekcji Andrzej znajdą Państwo klasyczne białe alby, wykończone stójką lub golfem, wiązane w pasie cingulum.

Model Andrzej SR-999 to klasyczna biała alba bez dodatkowych zdobień. W zestawie biało-srebrny sznur. 

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
golf
rękaw
prosty długi
ihs
srebrny
sznur liturgiczny
biało-srebrny

Opis

Alba Andrzej SR-999 to tradycyjny strój dla chłopców na Pierwszą Komunię Świętą. Całość posiada skromną, ale niezwykle elegancką formę. Długością sięga do kostek, ma długie rękawy i posiada uniwersalny krój, który będzie się dobrze prezentował na każdym typie sylwetki. Zakładki po bokach ładnie wyglądają i dodatkowo optycznie wysmuklają.

Alba komunijna dla chłopca Andrzej SR-999 została wykonana z białego stretchu. Model ten jest wygodny- mając na sobie taki strój, każdy chłopiec będzie się czuł komfortowo. Wykończenie pod szyją w formie golfu podkreśla elegancki charakter całości. Albę Andrzej SR-999 wyposażono w gustowne i nie rzucające się oczy elementy ozdobne- biało-srebrny sznur liturgiczny oraz emblemat IHS w kolorze srebrnym idealnie pasują do niej. Warto zwrócić uwagę na konkurencyjną cenę.

Taki strój komunijny dla chłopca nigdy nie wychodzi z mody, dzięki czemu po uroczystości z łatwością go odsprzedamy. Alba ta dostępna jest również ze złotymi elementami ozdobnymi. Rekomendujemy zakupić spodnie do komunii oraz okrycie wierzchnie (dostępne w naszym sklepie), które odpowiednio uzupełnią strój.