Andrzej SR-009

AD-001-01-01-STR001-SRE-009
Długa alba komunijna zdobiona taśmą z greckim wzorem na rękawie - Andrzej SR-009
  • Długa alba komunijna zdobiona taśmą z greckim wzorem na rękawie - Andrzej SR-009
175,00 zł
4 tygodnie

Alba jest długą, białą szatą, sięgającą do kostek, z długimi rękawami. Taka ukształtowała się we wszystkich obrządkach ze starożytnej tuniki, noszonej tak przez mężczyzn jak i prze kobiety. W kolekcji Andrzej znajdą Państwo klasyczne białe alby, wykończone stójką lub golfem, wiązane w pasie cingulum. 

Model Andrzej SR-009 cechuje zdobienie na rękawach motywem greckim. Pod szyją wykończony stójką.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
stójka
rękaw
prosty długi
ihs
srebrny
sznur liturgiczny
biało-srebrny

Zobacz także

Opis

Alba komunijna dla chłopców Andrzej SR-009 to elegancki i gustowny strój komunijny, nawiązujący do tradycji. Prezentuje się on jednocześnie skromnie i efektownie. Całość jest wygodna i każdy chłopiec poczuje się w niej komfortowo, co jest szczególnie istotne podczas tak ważnej uroczystości, jak Pierwsza Komunia Święta. Alba swoją długością sięga do kostek i posiada długie rękawy. Uniwersalny krój sprawia, że dobrze będzie wyglądać na każdym typie sylwetki. Zakładki po bokach optycznie wyszczuplają i dodatkowo nadają całości ciekawego charakteru.

W albie Andrzej SR-009 gustowne detale idealnie się komponują ze sobą. Biało-srebrny sznur, srebrny emblemat IHS oraz wykończenie na rękawach w formie srebrnej, wzorzystej tasiemki zdobią całość. Strój pod szyją posiada stójkę, co jest wygodnym rozwiązaniem.

Alba komunijna Andrzej SR-009 została wykonana z efektownego, białego stretchu. Taki strój nigdy nie wychodzi z mody, zatem po uroczystości, będzie można go odsprzedać. W asortymencie naszego sklepu, dostępne są również spodnie komunijne oraz okrycie wierzchnie do komunii, które idealnie uzupełnią całość. Okrycie wierzchnie dodatkowo sprawdzi się w razie niepogody. Ten model alby komunijnej sprzedawany jest również w wersji ze złotymi elementami ozdobnymi.