Andrzej SR-012

AD-001-02-01-STR001-SRE-012
190,00 zł
4 tygodnie

Alba jest długą, białą szatą, sięgającą do kostek, z długimi rękawami. Taka ukształtowała się we wszystkich obrządkach ze starożytnej tuniki, noszonej tak przez mężczyzn jak i prze kobiety. W kolekcji Andrzej znajdą Państwo klasyczne białe alby, wykończone stójką lub golfem, wiązane w pasie cingulum.

Model Andrzej SR-012 ma na rękawach naszyte dwie tasiemki - cienką i grubszą, pod szyją jest wykończony eleganckim golfem. W zestawie biało-srebrny sznur.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
golf
rękaw
prosty długi
ihs
srebrny
sznur liturgiczny
biało-srebrny

Zobacz także

Opis

Alba komunijna dla chłopców Andrzej SR-012 nawiązuje do tradycji i prezentuje się skromnie. Uniwersalny krój sprawia, że model ten dobrze leży na każdej sylwetce. Całość jest wygodna i każdy chłopiec w takim stroju poczuje się komfortowo, co jest szczególnie istotne podczas tak ważnej uroczystości. Zakładki po bokach optycznie wysmuklają, a przy tym wyglądają oryginalnie.

Alba Andrzej SR-012 posiada ponadczasowy fason, który nigdy nie wychodzi z mody. Długością sięga ona do kostek i posiada długie rękawy. Została ona wykonana z efektownego, białego stretchu. Wykończenie pod szyją w formie golfu, pasuje do całości. Strój prezentuje się elegancko również za sprawą gustownych dodatków. Gustowny biało-złoty sznur liturgiczny oraz emblemat IHS również w kolorze złotym nadają albie oryginalnego charakteru. Rękawy zostały wykończone podwójną złotą tasiemką. Mając na sobie taki strój, każdy chłopiec będzie czuł się swobodnie, ale zaprezentuje się przy tym elegancko.

Niewątpliwą zaletą modelu Andrzej SR-012 jest konkurencyjna cena. W naszym sklepie dostępne są również pasujące do alby spodnie komunijne oraz okrycie wierzchnie do komunii. Wraz z albą stworzą one spójną całość.