Jan SR-010

AD-001-08-01-STR001-SRE-010
alba długa komunijna z kapturem
  • alba długa komunijna z kapturem
  • Odzież komunijna długa alba chłopięca Jan SR-010
195,00 zł
4 tygodnie

Inspirację do stworzenia tej kolekcji stanowią habity zakonne. Kaptur w tradycji kościelnej jest formą kapelusza - często stanowił jedyne nakrycie głowy używane przez braci. W kolekcji Jan znajdują się zarówno klasyczne kaptury, jak również kołnierze imitujące swoim kształtem kaptur.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
kaptur
rękaw
prosty długi
ihs
srebrny
sznur liturgiczny
biało-srebrny

Zobacz także

Opis

Alba komunijna dla chłopca to strój, który prezentuje się zarazem skromnie i elegancko. Nawiązuje on do tradycji, ale jest przy tym wygodny i komfortowy. Jan SR-10 to alba liturgiczna, której projekt został zainspirowany habitem zakonnym. Posiada ona kaptur z tyłu. Wykonano ją z białego stretchu, a więc materiału, który się prezentuje bardzo uroczyście.

Dyskretne elementy ozdobne idealnie pasują do całości. Strój posiada zapięcie w formie zamka pod szyją, dzięki czemu łatwiej się go zakłada i zdejmuje. Biało-srebrny sznur liturgiczny podkreśla jej charakter. Na kapturze oraz na długich rękawach umieszczono cieniutką, gładką tasiemkę srebrną. Emblemat IHS również jest w kolorze srebrnym. Alba komunijna Jan SR-010 będzie odpowiednio wyglądać na każdym typie sylwetki.

Jest to uniwersalny strój komunijny, który bezproblemowo będzie można odsprzedać. Jan SR-10 jest modelem cieszącym się popularnością ze względu na ładny fason i atrakcyjną cenę. Alba ta jest dostępna także w wersji ze złotym wykończeniem. Proponujemy zakupić do kompletu spodnie komunijne w kolorze czarnym lub białym (dostępne w naszym sklepie).