Jan 008

235,00 zł

Minimalizm jest ponadczasowy - to stwierdzenie jest także aktualne w kontekście krótkich alb komunijnych dla chłopców. Pojedyncze zdobienie złotą tasiemką na prostej albie to najchętniej wybierane rozwiązanie dla chłopców przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej. 

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
kolor IHS : złoto
typ sylwetki : R
Ilość

Alba komunijna dla chłopca Jan ZŁ-008 prezentuje się niezwykle skromnie i elegancko, a jednocześnie nawiązuje do tradycji. Posiada ona prosty krój, który wyróżnia się efektownym kołnierzem, przechodzącym w kaptur. Zapięcie w formie zamka pod szyją, ułatwia jej zakładanie i zdejmowanie. Całość wykonano z ładnie prezentującego się, białego stretchu. Gustowne zdobienia i detale dodają albie ciekawego charakteru i sprawiają, że się ona wyróżnia. Pojedyncze, złote tasiemki znajdują się po bokach stroju. Poprowadzono je po całej długością alby.

Jan ZŁ-008 posiada emblemat IHS w kolorze złotym. Biało-złoty sznur liturgiczny uzupełnia całość. Ten model alby ma uniwersalny fason, dzięki czemu zawsze będzie się ładnie i elegancko prezentować bez względu na typ sylwetki. Dodatkowo jest on niezwykle wygodny.

Albę Jan Zł-008 wyróżnia konkurencyjna cena. Po uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, można ją bezproblemowo odsprzedać. Ten model jest dostępny również w wersji ze srebrnym wykończeniem. Spodnie komunijne dla chłopców w kolorze czarnym lub białym również można zakupić w naszym sklepie. Doskonale uzupełnią one strój.

AD-001-07-01-STR001-ZŁO-008

Opis

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
kapturokołnierz
rękaw
prosty długi
ihs
złoty
sznur liturgiczny
biało-złoty

Zobacz także

2 innych produktów w tej samej kategorii: