Jan 105

235,00 zł

Inspirację do stworzenia tej kolekcji stanowią habity zakonne. Kaptur w tradycji kościelnej jest formą kapelusza - często stanowił jedyne nakrycie głowy używane przez braci. W kolekcji Jan znajdują się zarówno klasyczne kaptury, jak również kołnierze imitujące swoim kształtem kaptur.

W tym modelu połączono kołnierz liturgiczny z kapturem z tyłu alby.

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
kolor IHS : złoto
typ sylwetki : R
Ilość

Jan SR-008 to alba komunijna dla chłopców, która prezentuje się skromnie, ale zarazem elegancko. Efektowne, ale i gustowne dodatki, nadają jej wyjątkowego charakteru. Alba posiada prosty krój, który nawiązuje do tradycji. Kołnierz, przechodzący w kaptur ładnie i zarazem oryginalnie wygląda. Zapięcie w formie zamka pod szyją, ułatwia jej zakładanie i zdejmowanie.

Model Jan SR-008 został wykonany z białego stretchu. Pojedyncze, srebrne tasiemki, poprowadzone po całości alby, z przodu, to dyskretne zdobienia. Biało-srebrny sznur liturgiczny uzupełnia całość.

Jan SR-008 posiada emblemat IHS w kolorze srebrnym. Strój efektownie prezentuje się na każdym typie sylwetki, a dodatkowo jest niezwykle wygodny i komfortowy, co jest bardzo ważne podczas uroczystości. Alba jest dostępna w konkurencyjnej cenie. Co istotne, po uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, można ją z łatwością odsprzedać. Ten model jest dostępny również w wersji ze złotym wykończeniem. Rekomendujemy zakup spodni komunijnych w kolorze czarnym lub białym, które uzupełnią strój (dostępne w naszym sklepie).

AD-001-22-01-STR001-ZŁO-105

Opis

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
kaptur
kołnierz duży
rękaw
prosty długi
ihs
srebrny

Zobacz także

2 innych produktów w tej samej kategorii: