Jan ZŁ-010

AD-001-08-01-STR001-ZŁO-010
alba komunijna długa z kapturem
  • alba komunijna długa z kapturem
  • Alba komunijna długa chłopięca z kapturem Jan ZŁ-010
195,00 zł
4 tygodnie

Inspirację do stworzenia tej kolekcji stanowią habity zakonne. Kaptur w tradycji kościelnej jest formą kapelusza - często stanowił jedyne nakrycie głowy używane przez braci. W kolekcji Jan znajdują się zarówno klasyczne kaptury, jak również kołnierze imitujące swoim kształtem kaptur. 

W zestawie sznur biało-złoty.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
kaptur
rękaw
prosty długi
ihs
złoty
sznur liturgiczny
biało-złoty

Opis

Jan ZŁ-010 to alba komunijna dla chłopca, która poprzez kaptur nawiązuje do tradycyjnego habitu zakonnego. Strój prezentuje się jednocześnie bardzo elegancko oraz efektownie. Dzięki swojemu fasonowi, będzie on odpowiednio leżał na każdym chłopcu, bez względu na typ sylwetki. Całość jest niezwykle wygodna i komfortowa, co jest szczególnie ważne w tak uroczystym dniu, jak Pierwsza Komunia Święta.

Alba Jan ZŁ-010 została wykonana z białego stretchu, który dobrze się prezentuje.  Elementy ozdobne podkreślają charakter całości i doskonale ją uzupełniają. Delikatna, cienka tasiemka w złotym kolorze zdobi kaptur oraz długie rękawy. Biało-złoty sznur liturgiczny dobrze pasuje do alby i ładnie wygląda. Emblemat IHS również jest złoty. Strój łatwo się zakłada i zdejmuje, gdyż posiada zapięcie w formie zamka pod szyją.

Jan ZŁ-010 to alba chętnie wybierana ze względu na ponadczasowy fason i konkurencyjną cenę. Ten konkretny model jest dostępny również w wersji ze srebrnym wykończeniem. Strój będzie można bezproblemowo odsprzedać po uroczystości. W naszym sklepie dostępne są również spodnie komunijne dla chłopca w kolorze czarnym lub białym, które uzupełnią albę.