Jan SR-008

AD-001-07-01-STR001-SRE-008
alba komunijna długa
  • alba komunijna długa
235,00 zł
4 tygodnie

Minimalizm jest ponadczasowy - to stwierdzenie jest także aktualne w kontekście krótkich alb komunijnych dla chłopców. Pojedyncze zdobienie srebrną tasiemką na prostej albie to najchętniej wybierane rozwiązanie dla chłopców przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej. 

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
kapturokołnierz
rękaw
prosty długi
ihs
srebrny
sznur liturgiczny
biało-srebrny

Zobacz także

Opis

Alba komunijna dla chłopca Jan SR-008 prezentuje się niezwykle skromnie i elegancko, a jednocześnie nawiązuje do tradycji. Posiada ona prosty krój, który wyróżnia się efektownym kołnierzem, przechodzącym w kaptur. Zapięcie w formie zamka pod szyją, ułatwia jej zakładanie i zdejmowanie. Całość wykonano z ładnie prezentującego się, białego stretchu. Gustowne zdobienia i detale dodają albie ciekawego charakteru i sprawiają, że się ona wyróżnia. Pojedyncze, złote tasiemki znajdują się po bokach stroju. Poprowadzono je po całej długością alby.

Jan SR-008 posiada emblemat IHS w kolorze srebrnym. Biało-srebrny sznur liturgiczny uzupełnia całość. Ten model alby ma uniwersalny fason, dzięki czemu zawsze będzie się ładnie i elegancko prezentować bez względu na typ sylwetki. Dodatkowo jest on niezwykle wygodny.

Albę Jan SR-008 wyróżnia konkurencyjna cena. Po uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, można ją bezproblemowo odsprzedać. Ten model jest dostępny również w wersji ze złotym wykończeniem. Spodnie komunijne dla chłopców w kolorze czarnym lub białym również można zakupić w naszym sklepie. Doskonale uzupełnią one strój.