Hania

Kolekcja

Hania ZŁ-026

AD-001-04-03-STR001-ZŁO-026
alba dziewczęca z gipiurą
  • alba dziewczęca z gipiurą
  • alba dla dziewczynki z kołnierzem
  • Alba dziewczęca z pięknym gipiurowym zdobieniem Hania SR-026
  • alba komunijna z gipiurą na kołnierzu i rękawach
185,00 zł
4 tygodnie

Słowo "alba" wywodzi się od jej białego koloru: łacińskie albus oznacza biały. Alba jest symbolem czystości duszy będącej w stanie łaski uświęcającej. Kolekcja Hania to klasyczne alby liturgiczne, wzbogacone kołnierzem. Niewątpliwą zaletą tej kolekcji jest jej uniwersalność - zarówno rozmiarowa jak i estetyczna. Kolekcja Hania ma swoje odzwierciedlenie w ofercie dla chłopców w kolekcji Dominik.

Model Hania ZŁ-026 cechuje gipiurowe zdobienie na rękawach jak i kołnierzu. W zestawie złoty IHS i biało-złoty sznur.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
kołnierz mały
rękaw
rozkloszowany
ihs
złoty
sznur liturgiczny
biało-złoty

Zobacz także

Opis

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowa uroczystość. Wszystko tego dnia, powinno być dopięte na ostatni guzik. Odpowiedni strój, to jedna z tych kwestii, które dla dziewczynek są szczególnie istotne. Ogromny wybór sprawia, że ciężko podjąć decyzję. Alba komunijna jest opcją, która nigdy nie wychodzi z mody. Prezentuje się ona jednocześnie skromnie i wyjątkowo.

Hania BI-026 to model, przykuwający spojrzenia dzięki pięknemu, klasycznemu fasonowi. Jej krój nawiązuje do tradycji, ale jednocześnie posiada elementy ozdobne w postaci kołnierza i oryginalnej gipiury. Te gustowne detale doskonale się prezentują a jednocześnie pasują do charakteru stroju. Delikatną gipiurą wykończono rękawy oraz kołnierz. Biało-srebrny sznur liturgiczny odpowiednio podkreśla talię. Ta alba komunijna została uszyta z białego stretchu. Posiada efektowne, rozkloszowane rękawy. Emblemat IHS ma kolor srebrny.

Alby komunijne dla dziewczynek Hania BI-026 doskonale leżą na każdym typie sylwetki. Uniwersalność rozmiarowa stanowi jej niewątpliwą zaletę. W takiej albie komunijnej, każda dziewczynka będzie prezentować się elegancko. Na wypadek chłodniejszej temperatury, na pewno przyda się peleryna (Peleryna 301) którą można dokupić w naszym sklepie. Alba Hania BI-026 jest chętnie wybierana ze względu na atrakcyjną cenę. Warto podkreślić, że taki strój z łatwością można odsprzedać po uroczystości Pierwszej Komunii Świętej.