Hania

Kolekcja

Hania SR-110

AD-001-05-01-STR001-SRE-110
Alba komunijna ze srebrną tasiemką Hania SR-110.
  • Alba komunijna ze srebrną tasiemką Hania SR-110.
185,00 zł
4 tygodnie

Słowo "alba" wywodzi się od jej białego koloru: łacińskie albus oznacza biały. Alba jest symbolem czystości duszy będącej w stanie łaski uświęcającej. Kolekcja Hania to klasyczne alby liturgiczne, wzbogacone kołnierzem. Niewątpliwą zaletą tej kolekcji jest jej uniwersalność - zarówno rozmiarowa jak i estetyczna. Kolekcja Hania ma swoje odzwierciedlenie w ofercie dla chłopców w kolekcji Dominik.

Model Hania SR-110 cechują srebrne zdobienia na rękawach jak i kołnierzu.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
kołnierz duży
rękaw
prosty długi
ihs
srebrny
sznur liturgiczny
biało-srebrny

Zobacz także

Opis

Alba komunijna dla dziewczynek, Hania ZŁ-021 to strój bardzo elegancki, ale i skromny. Nawiązuje on do tradycji i jednocześnie zwraca uwagę dzięki wyjątkowym zdobieniom. Duży kołnierz, okrywający ramiona idealnie pasuje do całości. Podwójna tasiemka, złota oraz biała, znajdują się na kołnierzu oraz na długich rękawach. Sznur liturgiczny również posiada kolor biało-złoty, dzięki czemu idealnie uzupełnia cały strój. Emblemat IHS ma kolor złoty.

Hania ZŁ-021 została wykonana z białego stretchu. Model doskonale leży na każdym typie sylwetki. Uniwersalność rozmiarowa stanowi jego niewątpliwą zaletę. W takiej albie komunijnej, każda dziewczynka będzie prezentować się elegancko, ale też poczuje się komfortowo, co jest szczególnie istotne.

Hania ZŁ-021 to idealny strój na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Wyróżnia się on również za sprawą konkurencyjnej ceny. Dodatkowo, bez żadnych problemów można go później odsprzedać. Warto podkreślić, że nawiązanie do tradycji zawsze dobrze się prezentuje. Do alby można dobrać torebkę, dostępną w naszym sklepie (wykończoną elementami w kolorze złotym lub białym). Dodatkowo rekomendujemy zakup peleryny (Peleryna 301), która idealnie sprawdzi się podczas chłodniejszych dni lub w razie wiatru.