Hania 007

195,00 zł

Słowo "alba" wywodzi się od jej białego koloru: łacińskie albus oznacza biały. Alba jest symbolem czystości duszy będącej w stanie łaski uświęcającej. Kolekcja Hania to klasyczne alby liturgiczne, wzbogacone kołnierzem. Niewątpliwą zaletą tej kolekcji jest jej uniwersalność - zarówno rozmiarowa jak i estetyczna. Kolekcja Hania ma swoje odzwierciedlenie w ofercie dla chłopców w kolekcji Dominik.

Model Hania ZŁ-007 cechują złote zdobienia na rękawach i kołnierzu.

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
kolor IHS : złoto
typ sylwetki : R
Ilość

Alby komunijne dla dziewczynek, Hania ZŁ-007 to model prezentujący się skromnie, ale i efektownie. Strój nawiązuje do tradycji, dzięki czemu będzie idealny na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Całość została wykonana z ładnego, białego stretchu. Hania ZŁ-007 posiada gustowne dodatki, które sprawiają, że alba wygląda jeszcze piękniej. Duży kołnierz, okrywający ramiona, został ozdobiony dwoma rzędami cienkiej, złotej tasiemki. Identyczne wykończenie znajduje się u dołu rękawów, które w tym modelu są proste i długie. Sznur liturgiczny biało-złoty idealnie pasuje do alby oraz podkreśla talię. Emblemat IHS jest delikatny i również ma kolor złoty.

Hania ZŁ-007 charakteryzuje się uniwersalnym fasonem. Doskonale prezentuje się ona na każdym typie sylwetki. Każda dziewczynka będzie w niej wyglądała wyjątkowo, ale zarazem skromnie i elegancko. N

a wypadek chłodniejszej temperatury, przydatnym dodatkiem będzie peleryna (Peleryna 301), którą można dokupić w naszym sklepie. Alba komunijna Hania ZŁ-007 jest dostępna w niezwykle atrakcyjnej cenie. Warto podkreślić, że taki strój zawsze będzie modny, dzięki czemu z łatwością będzie go można odsprzedać po uroczystości Pierwszej Komunii Świętej.

AD-001-05-01-STR001-ZŁO-007

Opis

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
kołnierz duży
rękaw
prosty długi
ihs
złoty
sznur liturgiczny
biało-złoty

Zobacz także

9 innych produktów w tej samej kategorii: