Dominik

Kolekcja

Dominik ZŁ-011

AD-001-05-01-STR001-ZŁO-011
alba komunijna z kołnierzem
  • alba komunijna z kołnierzem
  • alba komunijna kołnierz
  • alba komunijna z kołnierzem
185,00 zł
4 tygodnie

Słowo „alba” wywodzi się od jej białego koloru: łacińskie albus oznacza biały. Alba jest symbolem czystości duszy będącej w stanie łaski uświęcającej. Znajdą w niej Państwo klasyczne alby liturgiczne, wzbogacone kołnierzem. Niewątpliwą zaletą tej kolekcji jest jej uniwersalność – zarówno rozmiarowa jak i estetyczna. 

Model Dominik Zł-011 cechują złote zdobienia na rękawach jak i kołnierzu. W zestawie biało-złoty sznur.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
kołnierz duży
rękaw
prosty długi
ihs
złoty
sznur liturgiczny
biało-złoty

Zobacz także

Opis

Alba dla chłopca to idealny strój na Pierwszą Komunię Świętą, gdyż symbolizuje czystość duszy będącej w stanie łaski uświęcającej. Nawiązuje on do tradycji i bardzo uroczyście się prezentuje. Model Dominik SR-011 to klasyczna alba liturgiczna, która została wzbogacona dużym kołnierzem, okrywającym ramiona. Całość wykonano z białego stretchu, a więc materiału, który bardzo ładnie wygląda.

Alba posiada elementy ozdobne, wykonane z gładkiej, srebrnej tasiemki. Wykończenie tego rodzaju znajduje się na kołnierzu oraz na rękawach. Biało-srebrny sznur liturgiczny doskonale uzupełnia strój i pasuje do całości. Emblemat IHS również ma kolor srebrny. Alba komunijna Dominik SR-011 będzie odpowiednio wyglądać bez względu na typ sylwetki. Każdy chłopiec, mając ją na sobie, poczuje się komfortowo, co jest bardzo istotne podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Dzięki temu, że alba jest uniwersalnym strojem komunijnym, bezproblemowo będzie ją można odsprzedać.

Dominik SR-011 to model chętnie wybierany również ze względu na konkurencyjną cenę. Jest on dostępny także w wersji ze złotym wykończeniem. Dodatkowo, proponujemy uzupełnić strój i zakupić spodnie komunijne w kolorze czarnym lub białym- można je zakupić w naszym sklepie.