Dominik 007

185,00 zł

Słowo "alba" wywodzi się od jej białego koloru: łacińskie albus oznacza biały. Alba jest symbolem czystości duszy będącej w stanie łaski uświęcającej. Kolekcja Dominik to klasyczne alby liturgiczne, wzbogacone kołnierzem. Niewątpliwą zaletą tej kolekcji jest jej uniwersalność - zarówno rozmiarowa jak i estetyczna. Kolekcja Dominik ma swoje odzwierciedlenie w ofercie dla dziewczynek w kolekcji Hania.

Model Dominik ZŁ-007 cechują delikatne złote zdobienia na rękawach jak i kołnierzu.

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
kolor IHS : złoto
typ sylwetki : R
Ilość

Alba komunijna Dominik ZŁ-007 to strój nawiązujący do tradycji. Całość prezentuje się klasycznie, jednakże detale nadają jej wyjątkowego charakteru. Dominik ZŁ-007 posiada duży kołnierz, który okrywa ramiona. Proste, długie rękawy odpowiednio wyglądają.

Strój wykonano z białego stretchu, a więc materiału idealnego na tak wyjątkową uroczystość, jak Pierwsza Komunia Święta. Biało-złoty sznur liturgiczny prezentuje się efektownie. Emblemat IHS również ma kolor złoty. Na szczególną uwagę w przypadku tej alby, zasługują elementy wykończenia. Podwójna, cienka, złota tasiemka została umieszczona na kołnierzu oraz na rękawach. Prezentuje się ona oryginalnie, ale zarazem gustownie i współgra z całością.

Alba komunijna dla chłopców Dominik ZŁ-007 to skromny, ale i elegancki strój, w którym każdy chłopiec będzie odpowiednio wyglądał. Leży on dobrze na każdym typie sylwetki. Warto podkreślić, że całość jest wygodna i komfortowa. Ze względu na korzystną cenę, model ten jest chętnie wybierany. Uniwersalny charakter stroju sprawia, że można go bez żadnych problemów odsprzedać po uroczystości. Dodatkowo, w naszym sklepie dostępne są spodnie komunijne w kolorze czarnym lub białym, które doskonale uzupełnią albę.

AD-001-05-01-STR001-ZŁO-007

Opis

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
kołnierz duży
rękaw
prosty długi
ihs
złoty
sznur liturgiczny
biało-złoty

Opinie Klientów

Based on 1 review
Napisz swoją opinię !

alba komunijna dla chłopca

Bardzo polecam albę z tego miejsca. Piękny krój, czysta biel, piękne obszycia i idealnie skrojone na wymiar. Jestem bardzo zadowolona.

przez Katarzyna S. on cze 5, 2024

Zobacz także

4 innych produktów w tej samej kategorii: