Alicja BI-096

SD-108-00-06-STR001-BIA-096
Piękna sukienka komunijna zdobiona koronką Alicja BI-096
  • Piękna sukienka komunijna zdobiona koronką Alicja BI-096
220,00 zł

Alicja BI-096 wykonana jest ze streczu, z bogatą spódnicą z koła, dodatkowo delikatnie marszczoną. Rękawki i pas ozdobiony delikatna taśmą koronkową w kwiaty. Możliwość dokupienia półhalki usztywnianej jako osobny element stroju.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
podszewka
osłania tułów
rękaw
motylek
halka
cena nie zawiera halki (możliwość dokupienia jako osobny produkt)
ihs
srebrny
zapięcie
zamek

Zobacz także

Opis

Sukienka komunijna, Marta BI-062 charakteryzuje się delikatną formą. Nawiązuje ona do klasycznej elegancji, jednak dzięki oryginalnym detalom znacząco się wyróżnia.

Ta sukienka do Pierwszej Komunii Świętej została wykonana z matowej, białej satyny, co sprawia, że prezentuje się przepięknie i bardzo uroczyście.

Ozdoba wszyta w pasie jest nowoczesna i idealnie współgra z całością. Podobnie jak efektowna kokarda, zawiązywana z tyłu. Marta BI-062 wygląda dzięki niej zjawiskowo.

Dół sukienki, szyty z półkoła jest wyraźnie rozszerzony, co na pewno zachwyci każdą dziewczynkę. Sukienka ma również wszytą podszewkę. Model Marta BI-062 posiada krótki rękawek, typu motylek, zapewniający wygodę oraz pasujący do całości.

Ta sukienka komunijna gwarantuje perfekcyjne dopasowanie do każdego typu sylwetki. Dysponujemy aż trzema modelami sukienki - dla dziewczynek szczupłych, o typowej budowie ciała oraz posiadających zaokrągloną sylwetkę. Marta BI-062 jest pełna uroku, a jednocześnie bardzo elegancka.

Zachwyca prostotą formy. Będzie ona perfekcyjna dla dziewczynek, które lubią się wyróżnić. Ta sukienka komunijna została uszyta w Polsce.