Jaki upominek dla księdza wybrać?
Prymicja czy jubileusz kapłaństwa to idealna okazja na wręczenie upominku. W tym poradniku przeczytasz, jak wybrać idealny prezent dla księdza. Poznaj szczegółowe informacje!
Jakie są rodzaje krzyża katolickiego?
Ten symbol kojarzą katolicy na całym świecie. Jednak nie każdy wie, że poza tym tradycyjnym istnieją również inne rodzaje krzyża. Zapoznaj się z naszym artykułem i poznaj kilka ciekawostek.
Wianki komunijne dla dziewczynek
Strój komunijny w postaci alby to nie wszystko. W przypadku dziewczynek, warto mieć na uwadze jakieś dodatki. Dzień Pierwszej Komunii Świętej jest ważny i wyjątkowy dla każdej dziewczynki z osobna, dlatego istotne jest, by nie zapomnieć o ozdobie w postaci wianka.
Jak wybrać najlepszą sukienkę pokomunijną?
Komunia to wielkie wydarzenie dla każdego dziecka. Jedną z cech charakterystycznych tej uroczystości jest fakt, że chłopcy oraz dziewczynki przystępują do niej zwykle w tych samych strojach, które odróżniają się od siebie malutkimi elementami.
Jak ubrać dziewczynkę na wesele?
Ubieranie dzieci na tak ważne uroczystości, jak wesela, imprezy rodzinne czy podobnego typu wydarzenia wymagają od nas odpowiedniego podejścia. W przypadku małych dziewczynek warto zaznajomić się z podstawowymi zasadami dotyczącymi wybierania ubioru.
Showing 1 do 5 of 48 (1 Pages)