Czym jest adwent i kiedy się zaczyna?
Zastanawiasz się, kiedy jest adwent i czym się charakteryzuje? W tym poradniku dowiesz się wszystkiego na temat tego ważnego dla chrześcijan okresu. Poznaj szczegółowe informacje!
Symbole podczas chrztu - wyjaśniamy
Chrzest Święty w kościele katolickim to bardzo ważny sakrament. Jest to pierwsza z ceremonii, bez której wszystkie inne nie będą możliwe. Poprzez chrzest, zmywany jest z dziecka grzech pierworodny, a ponadto maluch przyjmowany jest do wspólnoty kościoła katolickiego. Z chrztem świętym związanych jest aż pięć symboli.
Roraty - czym są i kiedy je obchodzimy?
Zastanawiasz się, co to są roraty i kiedy je obchodzimy? Sprawdź, co warto wiedzieć o tym wyjątkowym nabożeństwie. Sprawdź nasz najnowszy wpis!
Pierwsza Komunia w innej parafii - jak to zorganizować?
Pierwsza Komunia Święta jest bardzo ważnym sakramentem od czasu Chrztu. Zazwyczaj dzieci przygotowują się do niej w szkole na lekcjach religii. Jednak zdarzają się sytuacje, kiedy rodzice zapisują dziecko do całkiem innej szkoły, która przynależy administracyjnie do innej parafii.
Najpopularniejsze fryzury komunijne dla dziewczynek
Fryzura komunijna to bardzo ważne zagadnienie dla każdej dziewczynki oraz dla rodziców. Przygotowując się do Komunii, każda mała dziewczynka chce wyglądać idealnie.
Showing 1 do 5 of 57 (1 Pages)