Buciki do chrztu dla dziewczynki różowa kokardka

DZ03
buciki dla dziewczynki do chrztu lub na roczek
  • buciki dla dziewczynki do chrztu lub na roczek
44,00 zł
4 tygodnie

Buciki dla dziewczynki do chrztu lub na roczek, z różowym akcentem w postaci kokardki na przodzie bucika. Dodatkowo wykończenie falbanką dodaje im wdzięku.

Przed zakupem należy zmierzyć stópkę dziecka aby prawidłowo dobrać rozmiar bucika.

rozmiar 9 to wkładka: 9,2 cm ( wiek dziecka 1-2 miesiące)*
rozmiar 10 to wkładka: 10,2 cm  (wiek dziecka 2-4 miesiące)*
rozmiar 11 to wkładka: 11,2 cm (wiek dziecka 5-8 miesięcy)*
rozmiar 12 to wkładka: 12,2 cm (wiek dziecka 9-12 miesięcy)*

*podany wiek dziecka jest wiekiem orientacyjnym

rozmiar buta chrzest:
rozmiar buta chrzest

Zobacz także

Opis

Oferujemy buciki do chrztu dla dziewczynki, które prezentują się nieziemsko na drobnej stópce dziecka. Buciki są całe białe z niewielkim akcentem w postaci różowej kokardki na przedzie. Dodatkowo obuwie zostało wykończone uroczą falbanką, która dodaje jeszcze więcej wdzięku i elegancji bucikom.

Tego rodzaju produkt będzie idealnie pasował na chrzest, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać buciki podczas innej ważnej uroczystości. Buciki są otwarte, dlatego spiszą się doskonale podczas cieplejszych miesięcy. Do wykonania tej pary butów wykorzystaliśmy najlepszej jakości materiały.

Wszystko szyjemy ręcznie w Polsce, dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się najwyższą jakością. Warto więc zamówić buciki nieco wcześniej, kilka tygodni przed uroczystością, a nie kilka dni. Wtedy można mieć pewność, że damy radę uszyć i wysłać produkty na czas. Zanim dokonasz zamówienia, dokładnie zmierz stópkę dziecka. Dokładne dane pozwolą nam uszyć buciki z maksymalną dokładnością.