Buciki do chrztu dla dziewczynki biała kokardka

44,00 zł
48h

Białe, atłasowe buciki idealne do chrztu, na roczek lub inne uroczystości. Z przodu ozdobna kokardka, zapinane na rzepy dzięki czemu świetnie trzymają się na nóżkach. Buciki świetnie pasują do sukieneczek z satyny czy atłasu jak i innych kreacji. 

Przed zakupem należy zmierzyć stópkę dziecka aby prawidłowo dobrać rozmiar bucika.

rozmiar 9 to wkładka: 9,2 cm ( wiek dziecka 1-2 miesiące)*
rozmiar 10 to wkładka: 10,2 cm  (wiek dziecka 2-4 miesiące)*
rozmiar 11 to wkładka: 11,2 cm (wiek dziecka 5-8 miesięcy)*
rozmiar 12 to wkładka: 12,2 cm (wiek dziecka 9-12 miesięcy)*

*podany wiek dziecka jest wiekiem orientacyjnym

rozmiar buta chrzest : 9
Ilość

Interesuje Cię obuwie dla dziecka? Chcesz, aby Twoja córka prezentowała się doskonale na swoim chrzcie? Jeśli tak, koniecznie skorzystaj z naszej oferty i sprawdź prezentowane przez nas buciki dla dzieci. Polecamy przede wszystkim buciki do chrztu białe, atłasowe, które idealnie wpiszą się w chrzest, jak i w inne ważne uroczystości.

Buciki są całe w kolorze białym, z przodu posiadają lśniącą kokardkę. Zapinane są na rzepy na wysokości kostki. Z tego też powodu doskonale trzymają się na ruchliwych nóżkach dziecka. Są maksymalnie wygodne i komfortowe, nie uciskają. Świetnie pasują do sukienek, jak i innych kreacji.

Warto podkreślić, że buciki, podobnie jak inne oferowane przez nas produkty, szyte są w zupełności ręcznie przez naszych pracowników. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów, dlatego klienci są zadowoleni z naszych produktów i często wracają po więcej. Buciki do chrztu dla dziewczynki w kolorze białym to maksymalne skupienie na detalach, co widać na pierwszy rzut oka.

DZ04

16 innych produktów w tej samej kategorii: