Buciki do chrztu dla dziewczynki biała falbanka

DZ10
białe buciki do chrztu i na roczek
  • białe buciki do chrztu i na roczek
44,00 zł
4 tygodnie

Białe, delikatnie atłasowe buciki, zapinane paseczkiem na rzep, dodatkowo zdobione na pasku kokardką. Dookoła bucika ozdobna falbanka. Wyprodukowane w Polsce.

Przed zakupem należy zmierzyć stópkę dziecka aby prawidłowo dobrać rozmiar bucika.

rozmiar 9 to wkładka: 9,2 cm ( wiek dziecka 1-2 miesiące)*
rozmiar 10 to wkładka: 10,2 cm  (wiek dziecka 2-4 miesiące)*
rozmiar 11 to wkładka: 11,2 cm (wiek dziecka 5-8 miesięcy)*
rozmiar 12 to wkładka: 12,2 cm (wiek dziecka 9-12 miesięcy)*

*podany wiek dziecka jest wiekiem orientacyjnym

rozmiar buta chrzest:
rozmiar buta chrzest

Zobacz także

Opis

Szukasz delikatnych bucików dla swojej córeczki na chrzest lub na inną ważną uroczystość? Jeśli tak, koniecznie sprawdź nasz wspaniały asortyment w sklepie MKMaryla.

Oferujemy przede wszystkim doskonałe, jakościowe buciki do chrztu dla dziewczynki w kolorze ecru z przepiękną, rzucającą się w oczy falbanką okalającą stopę dziecka. Obuwie jest niezwykle delikatne, atłasowe, miękkie w dotyku i maksymalnie wygodne, co jest bardzo ważne w przypadku najmłodszych. Każda dziewczynka, która będzie miała założone te wyjątkowe buty, nie tylko będzie prezentować się niczym księżniczka, ale dodatkowo nie będzie narzekać na dyskomfort.

Buciki do chrztu dla dziewczynki zaprojektowane i wykonane zostały w Polsce. Stawiamy na najlepsze jakościowo materiały, które są bardzo przyjazne dla najmłodszych i nie wywołują żadnych szkód. Warto zamówić buciki nieco wcześniej, abyśmy zdążyli je wyprodukować. Ważne jest, by przed złożeniem zamówienia bardzo dokładnie zmierzyć stópkę malucha! Tylko wtedy można mieć pewność, że obuwie będzie leżało idealnie!