Buciki do chrztu dla dziewczynki futerko

DZ12
buciki do chrztu ocieplane
  • buciki do chrztu ocieplane
  • buciki do chrztu z futerkiem
44,00 zł

Buciki do chrztu lub na roczek, idealne na chłodniejsze miesiące. Buciki są cieplutkie, od góry dodatkowo ocieplane mięciutkim futerkiem.  Po bokach zdobione białą różyczką z zielonymi listkami. Wyprodukowane w Polsce.

Przed zakupem należy zmierzyć stópkę dziecka aby prawidłowo dobrać rozmiar bucika.

rozmiar 9 to wkładka: 9,2 cm ( wiek dziecka 1-2 miesiące)*
rozmiar 10 to wkładka: 10,2 cm  (wiek dziecka 2-4 miesiące)*
rozmiar 11 to wkładka: 11,2 cm (wiek dziecka 5-8 miesięcy)*
rozmiar 12 to wkładka: 12,2 cm (wiek dziecka 9-12 miesięcy)*

*podany wiek dziecka jest wiekiem orientacyjnym

rozmiar buta chrzest:
rozmiar buta chrzest

Zobacz także

Opis

Chrzest Święty to bardzo ważne wydarzenie dla każdego dziecka i jego rodziny. Malutkie dziewczynki niesione do chrztu muszą prezentować się naprawdę dobrze. Warto skompletować stylizację w naszym sklepie MKMaryla.

Oferujemy stroje do chrztu, a także liczne dodatki, takie jak buciki do chrztu dla dziewczynki z futerkiem. Idealnie sprawdzą się w chłodniejszych miesiącach, ponieważ są to bardzo cieplutkie buciki wykonane z niezwykle miłego materiału. Po bokach buciki ozdobione zostały białą różyczką z zielonymi listkami. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, które pozyskujemy od zaufanych dostawców.

Wszystkie produkty szyjemy w Polsce, robimy to ręcznie, dzięki czemu mamy szansę maksymalnie się do tego przyłożyć. W efekcie klient otrzymuje niesamowity produkt dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Decydując się na buciki do chrztu z naszej kolekcji, koniecznie zamów je nieco wcześniej, a przed złożeniem zamówienia dokładnie zmierz stópkę dziecka.