Szanowni rodzice!


Od ponad 30 lat jesteśmy producentem wysokiej jakości strojów do Pierwszej Komunii Świętej oraz szat do służby liturgicznej. W swojej ofercie posiadamy bogatą kolekcję rozmaitych wzorów alb i sukienek, a także całą gamę dodatków (torebek, wianków, sweterków itd.).
Realizujemy zamówienia indywidualne i grupowe, zarówno na terenie całego kraju jak i za granicą. Zaufało nam już wiele Parafii. 

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę. Na zaproszenie przyjedziemy na niezobowiązujące spotkanie, na którym zaprezentujemy stroje
i zmierzymy dzieci.  

Na Państwa życzenie, możemy przywieść ze sobą  dokładnie takie fasony, które obowiązywały w ubiegłych latach.  Dzięki temu będzie można odkupić stroje z ubiegłego roku, a wszystkie dzieci przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej ubrane tak samo. W ramach zamówienia grupowego, jeżeli zajdzie potrzeba, zobowiążemy się do uszycia darmowego stroju dla dziecka, którego rodzina znajduje się trudnej sytuacji finansowej.

Stroje liturgiczne, które szyjemy wykonane są z wysokiej jakości materiałówłatwych w utrzymaniu czystości. Przygotowane przez nas stroje są szyte indywidualnie na miarę każdego dziecka. Warto podkreślić, że specjalizujemy się w szyciu strojów także na niestandardowe, większe rozmiary, bez dodatkowych opłat.

Odnośnie daty spotkania – staramy się zawsze dostosować do podanego przez Państwa terminu. Na pierwszym spotkaniu wybieramy wzór stroju i mierzymy dzieci. Przy pomiarze dzieci pobierany jest zadatek w wysokości 100zł. Na drugim spotkaniu, około miesiąc przed datą uroczystości,  oddajemy gotowe stroje. Rodzice mają także możliwość zakupienia wszelkiego rodzaju dodatków (buty, wianki, rękawiczki, świece, okrycia komunijne, zaproszenia i wiele innych.) Jeżeli strój wymaga poprawki, omawiamy zakres na spotkaniu i zabieramy go do poprawy.

Sprzedaż wysyłkowa

Mamy również ofertę dla grup, które chcą u nas zakupić stroje w systemie wysyłkowym. Warunkiem jest minimum 10 dzieci w grupie i samodzielne złożenie zamówienia za pośrednictwem naszego sklepu internetowego lub wypełnienie formularza i przesłanie go mailowo. Wysyłka strojów następuje za pobraniem lub po wcześniejszym opłaceniu zamówienia na firmowe konto bankowe. Dla grupowych zamówień wysyłkowych obowiązuje cennik ze specjalnym rabatem. Służymy pomocą w doborze prawidłowego rozmiaru przed złożeniem zamówienia. Na naszej stronie dostępna jest również zakładka o mierzeniu gdzie znajdą Państwo dokładny sposób pomiaru dzieci wraz z filmikiem.

W razie pytań lub chęci umówienia się na spotkanie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 660-155-080 oraz mailowego: biuro@mkmaryla.pl

Masz wątpliwości? Zamów bezpłatny katalog!

  • Wystarczy chwila by zamówić nasz katalog. Wyślemy go kurierem pod wskazany adres lub na podany adres mailowy - zależnie od tego która forma będzie dla Państwa bardziej odpowiednia. Napisz do nas w tej sprawie email lub zostaw wiadomość na naszym profilu na platformie FACEBOOK lub INSTAGRAM.