Czy Wasze produkty są szyte na miarę?

Rzeczywiście, w MK Maryla wszystkie produkty odzieżowe są wykonywane na zamówienie, aby pasowały do indywidualnego kształtu i rozmiaru ciała każdego klienta. Nie jest to jednak szycie miarowe sensu stricte, ale spersonalizowane szycie rozmiarowe.

Idąc do sklepu odzieżowego, wymiar najczęściej ogranicza się do kilku najbardziej popularnych - XS,S,M,L,XL lub 128/134/140 itp. W MK Maryla dla każdego produktu dysponujemy bazą 825 wymiarów w postaci plików CAD - w ten sposób sprawiamy, że to strój dostosowuje się do kształtu Twojego ciała, a nie na odwrót, a zamówiona sztuka odzieży będzie dobrze dopasowana do wzrostu i sylwetki. 

Proces mierzenia wystarczy wykonać tylko raz - wszystkie produkty mierzymy w ten sam sposób.

Czy powinnam skorzystać z usług krawcowej w celu zebrania miar?

Nasze doświadczenie pokazuje, że korzystanie z usług krawcowych nie jest konieczne. Spójrz na nasze filmy instruktażowe umieszczone przy każdym produkcie i na pewno poradzisz sobie z właściwym zebraniem miar. 

Jeśli chcesz mieć pewność, że twoje pomiary są dokonywane przez profesjonalistę, możesz udać się do dowolnego krawca i poprosić go o zmierzenie. Bardzo ważne jest, aby Twój krawiec postępował zgodnie z naszymi instrukcjami, aby uzyskać pomiar. Istnieje wiele sposobów wykonywania określonych pomiarów, a różni krawcy mogą je wykonywać na różne sposoby.

Co, jeśli okaże się, że zamówione przeze mnie ubranie nie pasuje?

Nasze filmy dość precyzyjnie pokazują proces zdejmowania miary, więc prawdopodobieństwo złego pomiaru po zobaczeniu tych filmów jest niewielkie. Jeśli jednak popełnisz błąd pomiaru, którego nasi krawcy nie będą w stanie go wykryć, Twoja odzież nie będzie odpowiednio dopasowana.

Na szczęście w sukurs przychodzi „Gwarancja rozmiaru”. Wystarczy zgłosić potrzebę ponownego odszycia odzieży poprzez odpowiedni formularz reklamacyjny, a my odszyjemy dla Ciebie nową sztukę odzieży. Jedynym Twoim kosztem w tym przypadku będzie opłacenie kuriera. 

Niestety, zgodnie z Dyrektywą 2011/83 prawo konsumenta do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni dotyczy wyłącznie produktów niepersonalizowanych. W praktyce oznacza to, że możesz odstąpić od zakupu akcesoriów jak wianki, rękawiczki czy buty, ale rezygnacja z odzieży jest w tym przypadku niemożliwa. 

Czy oferujecie rozmiary standardowe?