Bartosz

Kolekcja

Bartosz SR-001

AK-010-01-01-STR001-SRE-001
alba komunijna dla chłopca
  • alba komunijna dla chłopca
  • alba do komunii
  • alby komunijne
  • komża komunijna dla chłopca
  • Krótka alba komunijna ze srebrnym zdobieniem Bartosz SR-001.
135,00 zł
4 tygodnie

Alby komunijne z kolekcji Bartosz to ponadczasowe rozwiązanie - konstrukcja ta jest nieustannym topsellerem w kategorii krótkie alby dla chłopców. Pojedyncza zakładka i elegancka stójka to z pewnością ponadczasowe rozwiązanie, niepoddające się trendom mody.

Alba zdobiona srebrną taśmą na rękawie i na dole. Z przodu naszyty srebrny emblemat. W zestawie sznur biało-srebrny. 

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
stójka
rękaw
prosty długi
ihs
srebrny
sznur liturgiczny
biało-srebrny

Zobacz także

Opis

Komża komunijna Bartosz SR-001 to strój nawiązujący do tradycji, ale i wyróżniający się spośród innych. Prezentuje się on jednocześnie skromnie, ale i elegancko. Każdy chłopiec będzie w nim wyglądał odpowiednio, ze względu na uniwersalny fason. Ten konkretny model stroju posiada formę krótkiej alby zakrywającej biodra. Zakładki na bokach optycznie wysmuklają figurę i sprawiają, że całość perfekcyjnie się prezentuje na każdym typie sylwetki.

Komża została wykończona pod szyją elegancką i ponadczasową stójką. Strój komunijny wykonano z białego, estetycznego stretchu. Model Bartosz SR-001 posiada gustowne dodatki w kolorze srebrnym. Cienkie tasiemki umieszczono na rękawach i na dole stroju. Detale te ładnie się prezentują. Biało-srebrny sznur liturgiczny podkreśla talię i jednocześnie jest praktyczny. Emblemat IHS również jest w srebrnym kolorze.

Komża Bartosz SR-001 jest komfortowa, dzięki czemu każdy chłopiec poczuje się w niej swobodnie. Jest to bardzo ważne podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Konkurencyjna cena oraz uniwersalny charakter stroju sprawiają, że można go łatwo odsprzedać. Proponujemy dokupić spodnie komunijne, które idealnie uzupełnią komżę (warianty kolorystyczne do wyboru: biały, czarny, granatowy). Strój jest dostępny również w wersji ze złotymi elementami ozdobnymi.