Bartosz

Kolekcja

Bartosz SR-003

AK-010-01-01-STR001-SRE-003
Alba komunijna dla chłopca na stójce Bartosz SR-003
  • Alba komunijna dla chłopca na stójce Bartosz SR-003
150,00 zł
4 tygodnie

Alby komunijne z kolekcji Bartosz to ponadczasowe rozwiązanie - konstrukcja po kilku odświeżeniach jest nieustannym topsellerem w kategorii krótkie alby dla chłopców.  Pojedyncza zakładka i elegancka stójka to z pewnością ponadczasowe rozwiązanie, niepoddające się trendom mody.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
stójka
rękaw
prosty długi
ihs
srebrny
sznur liturgiczny
biało-srebrny

Zobacz także

Opis

Komże komunijne Bartosz SR-003 prezentują się gustownie i elegancko. Całość pozostaje jednak skromna, dzięki czemu będzie idealna na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

Strój komunijny nawiązuje do tradycji. Jego długość sięga nieco poniżej bioder. Klasyczny krój i zakładki po bokach sprawiają, że sylwetka jest optycznie wysmuklona. W takiej komży każdy chłopiec będzie odpowiednio wyglądał. Całość została wykonana z białego stretchu Wykończenie przy szyi w formie stójki podkreśla charakter stroju, podobnie jak detale. Srebrna tasiemka z greckim wzorem znajduje się na rękawach oraz u dołu komży. Biało-srebrny sznur liturgiczny pasuje do całości. Napis IHS również posiada kolor srebrny.

Komża komunijna Bartosz SR-003 jest chętnie wybierana ze względu na konkurencyjną cenę oraz uniwersalny, ponadczasowy fason. Można ją bezproblemowo odsprzedać po uroczystości. Proponujemy zakuć spodnie do komunii (warianty kolorystyczne do wyboru: biały, czarny lub granatowy), które idealnie uzupełnią całość. Strój Bartosz SR-003 jest dostępny również w wersji ze złotymi elementami ozdobnymi.