Bartosz

Kolekcja

Bartosz SR-999

AK-010-01-01-STR001-SRE-999
alba komunijna dla chłopca
  • alba komunijna dla chłopca
  • Krótka alba komunijna ze srebrnym IHS - Bartosz SR-999.
135,00 zł
4 tygodnie

Alby komunijne z kolekcji Bartosz to ponadczasowe rozwiązanie - konstrukcja jest nieustannym topsellerem w kategorii krótkie alby dla chłopców. Pojedyncza zakładka i elegancka stójka to z pewnością ponadczasowe rozwiązanie, niepoddające się trendom mody.

W zestawie dołączony jest sznur biało-srebrny.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
stójka
rękaw
prosty długi
ihs
srebrny
sznur liturgiczny
biało-srebrny

Zobacz także

Opis

Komża komunijna Bartosz SR-999 to skromny, ale niezwykle elegancki strój. Nawiązuje on to tradycji i jest ponadczasowy. Długością sięga poniżej linii bioder. Uniwersalny fason sprawia, że każdy chłopiec będzie w niej efektownie wyglądał. Zakładki po bokach zapewniają optyczne wysmuklenie sylwetki.

Komże komunijne Bartosz SR-999 są wygodne, co jest istotne podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Strój wykonano z eleganckiego, białego stretchu, który ładnie się prezentuje. Wykończenie pod szyją w postaci stójki dobrze pasuje do całości. Ten model komży przypadanie do gustu wszystkim ceniącym sobie ponadczasową elegancję. Delikatny srebrny emblemat IHS oraz biało-srebrny sznur to jedyne elementy ozdobne stroju.

Bartosz SR-999 to klasyczna krótka alba komunijna w korzystnej cenie. Strój komunijny można bezproblemowo odsprzedać po uroczystości. Rekomendujemy zakupić spodnie do komunii (warianty kolorystyczne do wyboru: biały, czarny lub granatowy), które idealnie uzupełnią całość. Komża Bartosz SR-999 jest dostępna również w wersji ze złotymi elementami ozdobnymi.