Bartosz

Kolekcja

Bartosz ZŁ-003

AK-010-01-01-STR001-ZŁO-003
komża komunijna
  • komża komunijna
  • alba komunijna dla chłopca
  • Krótka alba komunijna Bartosz ZŁ-003
150,00 zł
4 tygodnie

Alby komunijne z kolekcji Bartosz to ponadczasowe rozwiązanie - konstrukcja po kilku odświeżeniach jest nieustannym topsellerem w kategorii krótkie alby dla chłopców. Pojedyncza zakładka i elegancka stójka to z pewnością ponadczasowe rozwiązanie, niepoddające się trendom mody.

Model Bartosz ZŁ-003 ma naszytą na rękawach oraz dole alby ozdobną taśmę w kolorze delikatnego złota.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
stójka
rękaw
prosty długi
ihs
złoty
sznur liturgiczny
biało-złoty

Zobacz także

Opis

Komża do Pierwszej Komunii Świętej, Bartosz ZŁ-003 prezentuje się elegancko. Ta uwspółcześniona alba liturgiczna posiada lekko taliowaną konstrukcję oraz zakładki po bokach, dzięki czemu sylwetka zostaje delikatnie wysmuklona. Fason stroju sprawia, że odpowiednio leży on na każdej figurze. Całość jest wygodna- w takim stroju każdy chłopiec poczuje się komfortowo.

Komża Bartosz ZŁ-003 została wykonana z białego stretchu. Długością sięga ona nieco poniżej bioder. Wykończenie przy szyi w formie stójki jest ponadczasowe, a zarazem bardzo estetyczne. Charakter stroju podkreślają gustowne detale. Złota taśma z greckim wzorem znajduje się na rękawach oraz u dołu komży. Biało-złoty sznur liturgiczny uzupełnia całość i podkreśla talię. Napis IHS również posiada kolor złoty i jest delikatny. Komża komunijna

Bartosz Zł-003 to strój komunijny chętnie wybierany, gdyż jest dostępny w konkurencyjnej cenie a uniwersalny fason sprawia, że bezproblemowo można go odsprzedać po uroczystości. Rekomendujemy zakupić spodnie do komunii (warianty kolorystyczne do wyboru: biały, czarny lub granatowy), które uzupełnią strój. Ten model komży jest dostępny również w wersji ze srebrnymi elementami ozdobnymi.