Bartosz 006

150,00 zł

Alby komunijne z kolekcji Bartosz to ponadczasowe rozwiązanie - konstrukcja po kilku odświeżeniach jest nieustannym topsellerem w kategorii krótkie alby dla chłopców. Pojedyncza zakładka i elegancka stójka to z pewnością ponadczasowe rozwiązanie, niepoddające się trendom mody.

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
kolor IHS : złoto
typ sylwetki : F
Ilość

Komża komunijna Bartosz ZŁ-006 to niezwykle elegancka i efektowna propozycja. Strój komunijny nawiązuje do tradycji, ale został uwspółcześniony poprzez gustowne dodatki. Wykonano go z białego stretchu i sięga długością za biodra. Lekko taliowany krój i zakładki po bokach sprawiają, że każdy chłopiec będzie w tej komży ładnie wyglądał. Taki fason zapewnia wysmuklenie sylwetki. Całość jest wygodna i komfortowa. Wykończenie pod szyją stanowi ponadczasowa stójka, nadająca eleganckiego charakteru. Biało-złoty sznur odpowiednio podkreśla talię. Pasująca do całości złota taśma z motywem krzyży i kielichów nawiązuje do symboliki liturgii. Naszyto ją na rękawach oraz na bocznych zakładkach. Napis IHS jest delikatny i również posiada kolor złoty.

Komża komunijna Bartosz ZŁ-006 jest chętnie wybierana ze uniwersalny, ale i oryginalny charakter. Konkurencyjna cena i ponadczasowy fason sprawiają, że można ją odsprzedać po uroczystości. W asortymencie naszego sklepu, dostępne są również spodnie komunijne (warianty kolorystyczne do wyboru: biały, czarny lub granatowy), które uzupełnią komżę.

AK-010-01-01-STR001-ZŁO-006

Opis

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
stójka
rękaw
prosty długi
ihs
złoty
sznur liturgiczny
biało-złoty

Zobacz także

7 innych produktów w tej samej kategorii: