Bartosz

Kolekcja

Bartosz ZŁ-005

AK-010-01-01-STR001-ZŁO-005
150,00 zł
4 tygodnie

Alby komunijne z kolekcji Bartosz to ponadczasowe rozwiązanie - konstrukcja po kilku odświeżeniach jest nieustannym topsellerem w kategorii krótkie alby dla chłopców. Pojedyncza zakładka i elegancka stójka to z pewnością ponadczasowe rozwiązanie, niepoddające się trendom mody.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
dostępny w 48h
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
stójka
rękaw
prosty długi
ihs
złoty
sznur liturgiczny
biało-złoty

Zobacz także

Opis

Komża komunijna Bartosz ZŁ-005 jest niezwykle elegancka i minimalistyczna. Prezentuje się ona skromnie, a klasyczny fason idealnie się sprawdzi podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Uniwersalny krój sięgający długością za biodra jest lekko taliowany. Zakładki po bokach optycznie wysmuklają sylwetkę i sprawiają, że komża perfekcyjnie leży. W takim stroju komunijnym, każdy chłopiec będzie dobrze wyglądał, a dodatkowo poczuje się wygodnie i swobodnie.

Model Bartosz ZŁ-005 został wykonany z białego stretchu. Wykończenie w formie stójki pod szyją odpowiednio pasuje do całości. Pojedyncza, cienka, pleciona tasiemka została naszyta na rękawach i u doły alby. Detale te stanowią ciekawy wyróżnik, podobnie jak biało-złoty sznur liturgiczny wiązany w pasie oraz emblemat IHS w kolorze złotym.

Komża Bartosz ZŁ-005 to model chętnie wybierany ze względu na uniwersalny charakter, ponadczasową elegancję oraz atrakcyjną cenę. Z łatwością można go odsprzedać po uroczystości. Proponujemy dokupić spodnie do komunii (warianty kolorystyczne do wyboru: biały, czarny lub granatowy), które idealnie uzupełnią strój.