Bartosz

Kolekcja

Bartosz ZŁ-001

AK-010-01-01-STR001-ZŁO-001
alba komunijna chłopiec
  • alba komunijna chłopiec
  • alba komunijna dla chłopca
  • alba komunijna złoty IHS
  • Klasyczny ubiór dla chłopca do pierwszej komunii ze złotym zdobieniem Bartosz ZŁ-001
135,00 zł
4 tygodnie

Alby komunijne z kolekcji Bartosz to ponadczasowe rozwiązanie - konstrukcja po kilku odświeżeniach jest nieustannym topsellerem w kategorii krótkie alby dla chłopców. Pojedyncza zakładka i elegancka stójka to z pewnością ponadczasowe rozwiązanie, niepoddające się trendom mody. Na rękawach oraz na dole alby naszyta celikatna złota tasiemka o szerokości 5mm.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
stójka
rękaw
prosty długi
ihs
złoty
sznur liturgiczny
biało-złoty

Zobacz także

Opis

Komża komunijna Bartosz ZŁ-001 to strój komunijny nawiązujący do tradycji, ale uwspółcześniony. Lekko taliowany fason i zakładki po bokach sprawiają, że każdy chłopiec będzie w nim odpowiednio wyglądał. Ten konkretny model zakrywa biodra i optycznie wysmukla sylwetkę. Całość jest niezwykle wygodna i komfortowa. Komża została wykończona pod szyją ponadczasową stójką, nadającą całości eleganckiego charakteru. Strój wykonano z białego stretchu.

Bartosz ZŁ-001 został uzupełniony o gustowne dodatki w kolorze złotym. Cienkie tasiemki umieszczono na rękawach i na dole stroju. Perfekcyjnie pasują one do biało-złotego sznura liturgicznego oraz emblematu IHS. Elementy te również są w złotym kolorze. Konkurencyjna cena komży oraz jej klasyczny, uniwersalny charakter stroju sprawiają, że strój można łatwo odsprzedać.

Rekomendujemy dokupić spodnie komunijne (warianty kolorystyczne do wyboru: biały, czarny, granatowy), które pasują do całości. Bartosz ZŁ-001 jest dostępny również w wersji ze złotymi elementami ozdobnymi.