Bartosz

Kolekcja

Bartosz ZŁ-212

AK-010-01-01-STR001-ZŁO-212
alba komunijna dla chłopca
  • alba komunijna dla chłopca
130,00 zł
4 tygodnie

Alby komunijne z kolekcji Bartosz to ponadczasowe rozwiązanie - konstrukcja po kilku odświeżeniach jest nieustannym topsellerem w kategorii krótkie alby dla chłopców. Pojedyncza zakładka i elegancka stójka to z pewnością ponadczasowe rozwiązanie, niepoddające się trendom mody.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
dostępny w 48h
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
stójka
rękaw
prosty długi
ihs
złoty
sznur liturgiczny
biało-złoty

Zobacz także

Opis

Bartosz ZŁ-012 to komża komunijna, która będzie się dobrze prezentować na każdy chłopcu, bez względu na typ sylwetki. Strój komunijny zakrywa biodra, a jego fason jest lekko taliowany. Zakładki na bokach optycznie wysmuklają figurę. Całość jest skromna i ponadczasowa. Każdy chłopiec poczuje się w niej wygodnie i swobodnie.

Komża Bartosz ZŁ-012 została wykonana z białego stretchu. Stójka przy szyi prezentuje się elegancko oraz jest rozwiązaniem, które zawsze odpowiednio wygląda. Bartosz ZŁ-012 posiada gustowne dodatki. Podwójna złota tasiemka (wąska oraz szeroka) stanowi idealne wykończenie rękawów. Biało-złoty sznur liturgiczny oraz złoty emblemat IHS idealnie pasują do całości. Komża nawiązuje do tradycji i nie poddaje się modzie.

W naszym sklepie jest ona dostępna w korzystnej cenie. Po uroczystości można ją z łatwością odsprzedać. Rekomendujemy również zakup spodni komunijnych (w kolorze białym, czarnym lub granatowym), które idealnie uzupełnią całość. Strój Bartosz ZŁ-012 jest dostępny również w wersji ze srebrnymi elementami ozdobnymi.