Antoś

Kolekcja

Antoś SR-003

AK-010-02-01-STR001-SRE-003
alba komunijna z golfem srebrny IHS
  • alba komunijna z golfem srebrny IHS
150,00 zł
4 tygodnie

Wyróżnikiem kolekcji Antoś jest ozdobny golf, wszywany pod szyją. Dodatkowo do alb z kolekcji Antoś można dokupić spodnie w kolorze białym, czarnym lub granatowym. Model Antoś SR-003 cechuje srebrna taśma o wzorze rzymskiej drogi umiejscowiona na rękawach jak i u dołu alby.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
golf
rękaw
prosty długi
ihs
srebrny
sznur liturgiczny
biało-srebrny

Zobacz także

Opis

Komża komunijna Antoś SR-003 to uroczysty strój komunijny, który jest jednocześnie skromny i elegancki. Nawiązuje on do tradycji i posiada uniwersalny fason. Całość zakrywa biodra. Krój jest lekko taliowany, a dodatkowo zakładki po bokach optycznie wysmuklają.

Model Antoś SR-003 został wykonany z białego stretchu. W takim stroju komunijnym, każdy chłopiec będzie dobrze wyglądał. Warto zwrócić uwagę na to, że komża jest wygodna i komfortowa. Wykończenie w formie golfu pod szyją idealnie pasuje do całości. Srebrne tasiemki na rękawach i na dole stroju stanowią ciekawy wyróżnik. Podobnie jak biało-srebrny sznur liturgiczny oraz emblemat IHS również w kolorze srebrnym. Detale te są niezwykle gustowne i podkreślają uroczysty charakter komży.

Stroje komunijne Antoś SR-003 jest dostępny w konkurencyjnej cenie. Taki fason nigdy nie wychodzi z mody, dzięki czemu można go bezproblemowo odsprzedać. Proponujemy dokupienie spodni komunijnych (warianty kolorystyczne do wyboru: biały, czarny lub granatowy), które idealnie uzupełnią strój. Komża Antoś SR- 003 jest dostępna również w wersji ze złotymi elementami ozdobnymi.