Antoś

Kolekcja

Antoś ZŁ-009

AK-010-02-01-STR001-ZŁO-009
150,00 zł
4 tygodnie

Wyróżnikiem kolekcji Antoś jest ozdobny golf, wszywany pod szyją. Dodatkowo do alb z kolekcji Antoś można dokupić spodnie w kolorze białym, czarnym lub granatowym. Model Antoś Zł-009 cechuje złota taśma w stylu rzymskie drogi naszyta na rękawach. W zestawie biało-złoty sznur.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
golf
rękaw
prosty długi
ihs
złoty
sznur liturgiczny
biało-złoty

Zobacz także

Opis

Komża komunijna Antoś ZŁ-001 to uroczysty strój komunijny, który jest jednocześnie skromny i elegancki. Nawiązuje on do tradycji i posiada uniwersalny fason. Całość zakrywa biodra. Krój jest lekko taliowany, a dodatkowo zakładki po bokach optycznie wysmuklają.

Model Antoś ZŁ-001 został wykonany z białego stretchu. W takim stroju komunijnym, każdy chłopiec będzie dobrze wyglądał. Warto zwrócić uwagę na to, że komża jest wygodna i komfortowa. Wykończenie w formie golfu pod szyją idealnie pasuje do całości. Cienkie, złote tasiemki na rękawach i na dole stroju stanowią ciekawy wyróżnik. Podobnie jak biało-złoty sznur liturgiczny oraz emblemat IHS również w kolorze złotym. Detale te są niezwykle gustowne i podkreślają uroczysty charakter komży.

Stroje komunijne Antoś ZŁ-001 jest dostępny w konkurencyjnej cenie. Taki fason nigdy nie wychodzi z mody, dzięki czemu można go bezproblemowo odsprzedać. Proponujemy dokupienie spodni komunijnych (warianty kolorystyczne do wyboru: biały, czarny lub granatowy), które idealnie uzupełnią strój. Komża Antoś ZŁ- 001 jest dostępna również w wersji ze srebrnymi elementami ozdobnymi.