Antoś

Kolekcja

Antoś SR-001

AK-010-02-01-STR001-SRE-001
alba komunijna
  • alba komunijna
  • komża komunijna
  • Krótka alba komunijna z golfem pod szyją Antoś SR-001.
135,00 zł
4 tygodnie

Wyróżnikiem kolekcji Antoś jest ozdobny golf, wszywany pod szyją. Dodatkowo do alb z kolekcji Antoś można dokupić spodnie w kolorze białym, czarnym lub granatowym.

W zestawie do alby dołączony jest sznur. Alba zdobiona na rękawach i dole srebrną tasiemką.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
golf
rękaw
prosty długi
ihs
srebrny
sznur liturgiczny
biało-srebrny

Zobacz także

Opis

Komża komunijna Antoś SR-001 to strój, który nawiązuje do tradycji. Prezentuje się on jednocześnie skromnie, ale i elegancko. Lekko taliowany fason zakrywający biodra i zakładki po bokach sprawiają, że będzie on dobrze wyglądał na każdym typie sylwetki. Strój wykonano z białego, estetycznego stretchu. Model SR-001 posiada dodatki w kolorze srebrnym, które prezentują się gustownie i jednocześnie pasują do całości. Znajdziemy je na rękawach i na dole stroju. Pojedyncze, srebrne tasiemki odpowiednio wykańczają komżę. Biało-srebrny sznur liturgiczny podkreśla talię. Emblemat IHS również jest w kolorze srebrnym.

Komża Antoś SR-001 jest pod szyją wykończona golfem, co dodaje jej eleganckiego charakteru. Całość jest wygodna, dzięki czemu każdy chłopiec poczuje się w niej swobodnie. Na szczególną uwagę zasługuje konkurencyjna cena oraz uniwersalny charakter stroju. Komża tego rodzaju nigdy nie wychodzi z mody.

Po uroczystości można ją odsprzedać. W asortymencie naszego sklepu, dostępne są również spodnie komunijne (warianty kolorystyczne do wyboru: biały, czarny lub granatowy), które idealnie uzupełnią strój. Komża Antoś SR-001 jest dostępna również w wersji ze złotymi elementami ozdobnymi.