Antoś

Kolekcja

Antoś ZŁ-999

AK-010-02-01-STR001-ZŁO-999
alba komunijna
  • alba komunijna
  • alba komunijna dla chłopca
135,00 zł
4 tygodnie

Alby komunijne z kolekcji Antoś to ponadczasowe rozwiązanie - konstrukcja ta jest nieustannym topsellerem w kategorii krótkich alb dla chłopców. Pojedyncza zakładka i elegancki golf to z pewnością ponadczasowe rozwiązanie, niepoddające się trendom mody.

Model Antoś ZŁ-999 to klasyczna a zarazem elegancka alba komunijna. Prosta forma zawsze jest ponadczasowa. Alba ma pod szyją elegancki golf. W zestawie sznur biało-złoty.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
golf
rękaw
prosty długi
ihs
złoty
sznur liturgiczny
biało-złoty

Zobacz także

Opis

Komża Antoś ZŁ-999 to skromny i elegancki strój na Pierwszą Komunię Świętą. Ten skrócony model alby nawiązuje do tradycji, ale został uwspółcześniony. Ponadczasowy krój sprawia, że każdy chłopiec będzie w nim efektownie wyglądał. Lekko taliowany fason i zakładki po bokach optycznie wysmuklają sylwetkę. Wykończenie pod szyją w formie golfu dobrze się prezentuje.

Komża komunijna zakrywa biodra i jest niezwykle wygodna. Strój wykonano z białego stretchu. Delikatne detale, takie jak biało-złoty sznur liturgiczny oraz złoty emblemat IHS pasują do całości i są niezwykle gustowne. Bartosz ZŁ-999 spodoba się wszystkim ceniącym sobie minimalizm. Komża jest dostępna w korzystnej cenie. Dzięki uniwersalnemu fasonowi zawsze będzie ona modna. Taki strój można bezproblemowo odsprzedać po uroczystości.

Rekomendujemy zakupić spodnie do komunii (warianty kolorystyczne do wyboru: biały, czarny lub granatowy), które idealnie uzupełnią całość. Komża Bartosz ZŁ-999 jest dostępna również w wersji ze srebrnymi elementami ozdobnymi.