Marek

Kolekcja

Marek SR-159

AK-012-00-01-STR001-SRE-159
135,00 zł
4 tygodnie

Kolekcja Marek w całości poświęcona została komżom komunijnym. Karczek w komżach MK Maryla odszywany jest z jednego elementu, co podnosi walory estetyczne produktu finalnego. Na komży naszyty IHS w kolorze srebrnym. Rękawy zdobi biała atłasowa tasiemka. 

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
bez kołnierza
rękaw
prosty długi
ihs
srebrny

Zobacz także

Opis

Komża komunijna Marek SR-159 to skromny i niezwykle uroczysty strój komunijny. Ten konkretny model nawiązuje do klasyki i bazuje na tak zwanej konstrukcji rzymskiej. Dla odpowiedniego efektu końcowego, karczek w stroju Marek SR-159 został wykonany z jednego elementu. Całość wygląda dzięki temu niezwykle estetycznie. Strój komunijny został wykonany z białego stretchu PANAMA. Wyróżnia się on za sprawą gustownych dodatków, które nie obciążają go. Rękawy zdobią białe atłasowe taśmy. Emblemat IHS posiada kolor srebrny.

Ta skrócona alba nawiązuje do tradycji i prezentuje się elegancko. Uniwersalny fason sprawia, że każdy chłopiec będzie się w niej odpowiednio wyglądał. Strój idealnie leży na każdym typie sylwetki. Warto zwrócić uwagę na to, że komża jest wygodna i komfortowa. Korzystna cena i idealny krój sprawiają, że bezproblemowo odsprzeda się ją po uroczystości. Proponujemy dokupić spodnie do komunii (dostępne w naszym sklepie), które uzupełniają strój. Ten model komży dostępny jest również w wersji ze srebrnym wykończeniem.