Marek

Kolekcja

Marek ZŁ-021+kołnierz

AK-012-06-01-STR001-ZŁO-021
komża komunijna
  • komża komunijna
  • Komża dla chłopca  z nakładanym kołnierzem Marek ZŁ-021+kołnierz
150,00 zł
4 tygodnie

Kolekcja Marek w całości poświęcona została komżom komunijnym. Komże w kolekcji Marek dostępne są z kołnierzami nakładanymi osobno, czyniąc ten produkt możliwym do wykorzystania w późniejszej służbie liturgicznej. Jednocześnie karczek w komżach MK Maryla odszywany jest z jednego elementu, co podnosi walory estetyczne produktu finalnego.

Model Marek ZŁ-021 + kołnierz cechuje zdobienia na rękawach jak i kołnierzu - połączenie białej atłaski i złotej taśmy.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
kołnierz nakładany osobno
rękaw
prosty długi
ihs
złoty

Zobacz także

Opis

Komża komunijna Marek ZŁ-021 posiada klasyczny fason. Nakładany osobno kołnierz (ujęty w cenie stroju) zakrywa ramiona i idealnie pasuje do całości. Karczek został wykonany z jednego elementu, więc wygląda on estetycznie. Dzięki temu, że strój posiada osobny kołnierz, idealnie się on sprawdzi się również w późniejszej służbie liturgicznej.

Komża Marek ZŁ-021 nawiązuje do tradycji. Jest ona jednocześnie elegancka, ale i skromna oraz gustowna. Całość uszyto z białego stretchu. Strój komunijny posiada pasujące do jego charakteru elementy ozdobne. Na kołnierzu oraz na rękawach umieszczono dwie cienkie tasiemki- białą oraz złotą. Emblemat IHS w złotym kolorze naszyto zarówno na kołnierz, jak i na komże. Strój prezentuje się uroczyście.

Marek ZŁ-021 charakteryzuje się uniwersalnym krojem, sprawiającym, że całość idealnie leży na każdym chłopcu, bez względu na sylwetkę. Taki fason gwarantuje dodatkowo wygodę, która jest niezwykle ważna podczas uroczystości. Komża jest dostępna w korzystnej cenie. Jej uniwersalizm sprawia, że całość będzie można bezproblemowo odsprzedać. Proponujemy również zakupić spodnie komunijne (dostępne w naszym sklepie), które będą pasować do całości.