Marek 021

150,00 zł

Komża komunijna Marek 011 wyróżnia się zdobieniami na rękawach i kołnierzu, łączącymi białą atłasową tkaninę ze złotą taśmą. Wykonana z białego stretchu, jest łatwa w prasowaniu i utrzymaniu czystości. Komże w kolekcji Marek dostępne są z kołnierzami nakładanymi osobno, co pozwala na ich dalsze wykorzystanie w służbie liturgicznej. To elegancki i praktyczny wybór na Pierwszą Komunię Świętą.

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
kolor IHS : srebro
kołnierz : brak
typ sylwetki : R
Ilość

Komża komunijna Marek ZŁ-021 posiada klasyczny fason. Nakładany osobno kołnierz (ujęty w cenie stroju) zakrywa ramiona i idealnie pasuje do całości. Karczek został wykonany z jednego elementu, więc wygląda on estetycznie. Dzięki temu, że strój posiada osobny kołnierz, idealnie się on sprawdzi się również w późniejszej służbie liturgicznej.

Komża Marek ZŁ-021 nawiązuje do tradycji. Jest ona jednocześnie elegancka, ale i skromna oraz gustowna. Całość uszyto z białego stretchu. Strój komunijny posiada pasujące do jego charakteru elementy ozdobne. Na kołnierzu oraz na rękawach umieszczono dwie cienkie tasiemki- białą oraz złotą. Emblemat IHS w złotym kolorze naszyto zarówno na kołnierz, jak i na komże. Strój prezentuje się uroczyście.

Marek ZŁ-021 charakteryzuje się uniwersalnym krojem, sprawiającym, że całość idealnie leży na każdym chłopcu, bez względu na sylwetkę. Taki fason gwarantuje dodatkowo wygodę, która jest niezwykle ważna podczas uroczystości. Komża jest dostępna w korzystnej cenie. Jej uniwersalizm sprawia, że całość będzie można bezproblemowo odsprzedać. Proponujemy również zakupić spodnie komunijne (dostępne w naszym sklepie), które będą pasować do całości.

AK-012-00-01-STR001-SRE-021

Opis

materiał podstawowy
stretch biały
rękaw
prosty długi

Zobacz także

5 innych produktów w tej samej kategorii: