Marek

Kolekcja

Marek SR-011+kołnierz

AK-012-06-01-STR001-SRE-011
150,00 zł
4 tygodnie

Kolekcja Marek w całości poświęcona została komżom komunijnym. Komże w kolekcji Marek dostępne są z kołnierzami nakładanymi osobno, czyniąc ten produkt możliwym do wykorzystania w późniejszej służbie liturgicznej. Jednocześnie karczek w komżach MK Maryla odszywany jest z jednego elementu, co podnosi walory estetyczne produktu finalnego. 

Model Marek SR-011+kołnierz cechują srebrne zdobienia na rękawach jak i zdejmowanym kołnierzu.

wzrost:
obwód klatki piersiowej:
typ sylwetki:
czas oczekiwania : 4 tygodnie
obwód klatki piersiowej
typ sylwetki
wzrost

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
kołnierz nakładany osobno
rękaw
prosty długi
ihs
srebrny

Zobacz także

Opis

Komża komunijna Marek ZŁ-011 to strój komunijny nawiązujący do tradycji. Klasyczny krój i nakładany osobno kołnierz sprawiają, że idealnie sprawdzi się on w późniejszej służbie liturgicznej. Całość jest niezwykle elegancka, ale i skromna. Nakładany osobno kołnierz (ujęty w cenie produktu), zakrywa ramiona. Karczek został wykonany z jednego elementu, dzięki czemu całość prezentuje się estetycznie i ładnie.

Komże komunijne Marek ZŁ-011 są wykonane z białego stretchu. Strój przykuwa uwagę za sprawą pasujących do niego detali, które podkreślają uroczysty charakter i są niezwykle gustowne. Złota tasiemka wykańcza rękawy oraz kołnierz. Emblemat IHS w złotym kolorze naszyto zarówno na kołnierz, jak i na komże.

Marek ZŁ-011 posiada uniwersalny, nieco luźniejszy fason, sprawiający, że idealnie leży bez względu na typ sylwetki. Każdy chłopiec będzie w tym stroju wyglądał bardzo uroczyście i co istotne, poczuje się komfortowo. Komża jest wygodna. Korzystna cena i uniwersalizm sprawiają, że bezproblemowo odsprzeda się ją po uroczystości. W naszym sklepie dostępne są również spodnie komunijne, które będą pasować do całości.