Torebka woreczek BI-134

DW-001-02-01-SAT001-BI-134
torebka komunijna koronka
  • torebka komunijna koronka
35,00 zł
4 tygodnie

Torebka komunijna "Koronkowy Woreczek" to wyjątkowy dodatek, który podkreśli urok każdej dziewczynki w dniu jej Pierwszej Komunii Świętej. W formie delikatnego woreczka, cała obszyta jest piękną koronką, nadając jej niepowtarzalny i subtelny wygląd.

Wykonana z najwyższej jakości materiałów, torebka emanuje elegancją i delikatnością. Jej pasek wykonany z atłaski dodaje jej szlachetności i wyrafinowania, tworząc harmonijne połączenie z koronkowym wzorem.

2 tygodnie

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
satyna biała
materiał dodatkowy
koronka

Opis

Torebka komunijna to niezbędny dodatek do sukienki lub alby. Warto go zakupić mniej więcej w tym samym czasie co strój. Wówczas będziemy mieli pewność, że wszystko do siebie pasuje i ładnie wygląda. Prezentowany model to torebka komunijna w formie ściąganego woreczka. Dzięki tasiemce, która ściąga sakiewkę, nic ze środka nie wyleci. Woreczek został wykonany z pięknego białego stretchu. Przyozdobienie całości koronką francuską nadaje jej wyjątkowego charakteru. Koronka posiada delikatny kwiatowy motyw, dzięki czemu przyciąga spojrzenia. Zestawienie jej ze śnieżnobiałym stretchem sprawia, że woreczek wygląda wprost zjawiskowo. Atłasowa tasiemka związuje górę woreczka, ale również umożliwia zawieszenie całości na nadgarstku, zapewniając tym samym maksymalną wygodę. We wnętrzu sakiewki zmieści się różaniec, książeczka i np. chusteczki, a więc wszystkie niezbędne rzeczy. Taka torebka komunijna jest wygodna, lekka, funkcjonalna i praktyczna. Prezentowany woreczek BI-000 będzie idealnie pasował do wszystkich sukienek satynowych, zwłaszcza do modelu Elza BI-000.