Andrzej BZ-999 stójka

140,00 zł

Alba jest długą, białą szatą, sięgającą do kostek, z długimi rękawami. Taka ukształtowała się we wszystkich obrządkach ze starożytnej tuniki, noszonej tak przez mężczyzn jak i prze kobiety. W kolekcji Andrzej znajdą Państwo klasyczne białe alby, wykończone stójką lub golfem, wiązane w pasie cingulum.

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
typ sylwetki : R
Ilość

Alba Andrzej SR-999 to tradycyjny strój dla chłopców na Pierwszą Komunię Świętą. Całość posiada skromną, ale niezwykle elegancką formę. Długością sięga do kostek, ma długie rękawy i posiada uniwersalny krój, który będzie się dobrze prezentował na każdym typie sylwetki. Zakładki po bokach ładnie wyglądają i dodatkowo optycznie wysmuklają.

Alba komunijna dla chłopca Andrzej SR-999 została wykonana z białego stretchu. Model ten jest wygodny- mając na sobie taki strój, każdy chłopiec będzie się czuł komfortowo. Wykończenie pod szyją w formie golfu podkreśla elegancki charakter całości. Albę Andrzej SR-999 wyposażono w gustowne i nie rzucające się oczy elementy ozdobne- biało-srebrny sznur liturgiczny oraz emblemat IHS w kolorze srebrnym idealnie pasują do niej. Warto zwrócić uwagę na konkurencyjną cenę.

Taki strój komunijny dla chłopca nigdy nie wychodzi z mody, dzięki czemu po uroczystości z łatwością go odsprzedamy. Alba ta dostępna jest również ze złotymi elementami ozdobnymi. Rekomendujemy zakupić spodnie do komunii oraz okrycie wierzchnie (dostępne w naszym sklepie), które odpowiednio uzupełnią strój.

AD-000-01-01-STR001-BZ-999

Opis

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
stójka
rękaw
prosty długi

12 innych produktów w tej samej kategorii: