czapeczka do chrztu bawełna

czapeczka do chrztu
  • czapeczka do chrztu
28,00 zł
4 tygodnie

Bawełniana czapeczka do chrztu, odszyta z mięciutkiej oddychającej tkaniny. Wiązana na bawełnianą tasiemkę. Dookoła wykończona falbanką dodającą jej uroku.

rozmiar:
rozmiar

Szczegóły produktu

materiał podstawowy
bawełna i haft angielski

Opis

W naszym sklepie, poza ubraniami do chrztu, znajdziesz także wspaniałe, jakościowe, pięknie prezentujące się dodatki do chrztu. Jednym z nich jest bawełniana czapeczka, odszyta z mięciutkiej, niezwykle delikatnej, oddychającej tkaniny. Wiązana jest z przodu tasiemką, zaś dookoła została wykończona piękną, zwiewną falbanką. Czapeczka do chrztu świetnie sprawdzi się u dziewczynki. Dostępna jest w rozmiarach od 56 do 98. Haft angielski dodaje całości nieprawdopodobnego szyku oraz elegancji. Mogą się na nią skusić mamy, które uwielbiają widzieć swoje córki w tak wyjątkowych stylizacjach. Będzie ona idealnie pasować do dłuższych sukienek na chrzest, również przyozdobionych haftem angielskim.

Nie zwlekaj, zamów tę czapeczką jak najszybciej, aby zdążyła dotrzeć przed planowaną datą chrztu. Co ważne, wszystkie nasze produkty szyte są ręcznie na terenie Polski, dlatego jako nasz klient możesz cieszyć się wspaniałą jakością, dbałością o każdy detal oraz o stosunkowo niską cenę. Do tworzenia ubranek stosujemy materiały najwyższej jakości, przystępne dla dzieci i ich delikatnej skóry.